Wypożyczalnia samochodów Wrocław

Biuro na Lotnisku we Wrocławiu

Port Lotniczy Wrocław

54-530Wrocław
ul. Graniczna 190

Mobile(24h): +48 533 333 984
Tel:+48 71 35 81 290
e-mail: wroclaw@awos24.pl
Nasza Wizytówka w Google+

Oddział:

Wrocław to kolejne miasto, w którym swoją siedzibę posiada wypożyczalnia samochodów osobowych OSEK Rent a Car. Oddział wrocławski wypożyczalni samochodów zlokalizowany jest na terenie Terminalna Międzynarodowego Portu Lotniczego przy ulicy Granicznej 190, położonego w południowej części osiedla Strachowice w pewnym oddaleniu od malowniczego Parku Strachowickiego. Osoby zainteresowane wynajmem auta mogą dotrzeć do oddziału korzystając z komunikacji miejskiej. W kierunku portu lotniczego kursuje autobus linii 406 na trasie do i z dworca kolejowego oraz autobusowego. Dodatkowym udogodnieniem jest autobus nocny linii 249.

wroclaw-lotnisko

W pobliżu oddziału wypożyczalni aut przebiegają ważne trasy komunikacyjne: europejska E-67 (łącząca Europę środkową z Finlandią) oraz krajowa nr 94 (stanowiąca alternatywę dla autostrady A4). Wypożyczonym samochodem można dotrzeć do centrum Wrocławia korzystając z obwodnicy śródmiejskiej (Droga krajowa nr 5, Droga krajowa nr 98, Autostrada A8). Umożliwiamy również podstawienie pojazdu we wskazane miejsce, np. w centrum miasta, na Dworzec PKS. Dokonaj rezerwacji, zaznaczając miejsce odbioru pojazdu.

Dogodna lokalizacja sprawia, że nasza tania wypożyczalnia aut cieszy się sporym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców miasta Wrocław, ale i turystów przybywających zza granicy. Oferujemy wynajem samochodów osobowych, dostawczych oraz busów, zapewniając wszystkim klientom elastyczne i przejrzyste warunki współpracy.

Jako dynamicznie rozwijająca się wypożyczalnia aut we Wrocławiu, działamy tanio, profesjonalnie oraz kompleksowo. Proponujemy zarówno krótko, jak i długoterminowy wynajem samochodu, gwarantując nie tylko wysoki komfort, ale i bezpieczeństwo jazdy.

Wypożyczalnia samochodów – lotnisko Wrocław

Wynajem samochodu na lotnisku Strachowice we Wrocławiu stanowi najwygodniejszy sposób na dotarcie do centrum miasta. Wypożyczalnia samochodów OSEK Rent a Car wychodzi naprzeciw mieszkańcom Dolnego śląska, a także turystom zza granicy, oferując kompleksowe usługi z zakresu krótko i średnioterminowego wynajmu pojazdów.

Lotnisko Wrocław Strachowice położone jest w południowo-zachodniej części stolicy Dolnego Łšląska, ok. 10 km od centrum miasta.

Proponujemy wynajem samochodów osobowych, dostawczych, a także busów. W ofercie posiadamy pojazdy typu Mini, Compact, Economy oraz Standard. Prowadzimy wynajem samochodów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, pozostając do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.

Wynajem długoterminowy

Oferujemy długoterminowy wynajem samochodów, dając możliwość wypożyczenia auta na okres od jednego miesiąca do nawet trzech lat. Propozycja ta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak również do firm działających na terenie miasta Wrocław.

Długoterminowe wypożyczenie samochodu to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorstw, które nie chcą wszystkich środków finansowych inwestować w zakup bądź rozwój floty. Wynajem aut długoterminowy to świetna alternatywa dla leasingu, kredytu oraz wielu innych form zobowiązań.

Nasza oferta obejmuje wynajem samochodów długoterminowy na okres od kilku miesięcy do nawet kilku lat. Cennik takiej usługi jest przygotowywany każdorazowo indywidualnie, przy uwzględnieniu potrzeb i wymagań klienta.

Wynajem długoterminowy auta to inwestycja, która szybko się zwraca i pozwala na znaczną redukcję kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Z naszą wypożyczalnią nie muszą Państwo martwić się o ceny ubezpieczeń, assistance czy też o późniejszą sprzedaż pojazdów. Wynajem długoterminowy samochodu to stałe miesięczne opłaty za użytkowanie auta, których wysokość jest uzależniona m.in. od czasu trwania umowy.

Auta zastępcze

Korzystając z oferty oddziału naszej wypożyczalni na terenie Wrocławia, mogą Państwo bezpłatnie wynająć pojazd zastępczy. W myśl obowiązujących przepisów prawa polskiego, ubezpieczyciel sprawcy wypadku ma obowiązek zadośćuczynienia szkodzie, w tym także zapewnić auto zastępcze tej samej klasie kierowcy poszkodowanemu w kolizji bądź wypadku drogowym.

Samochód zastępczy z OC sprawcy wynajmujemy bezpłatnie, co oznacza, iż nie muszą Państwo ponosić kosztów wynajmu ani jakichkolwiek opłat dodatkowych (wszystkie koszty są rozliczane bezpośrednio z ubezpieczycielem sprawcy wypadku). Samochód zastępczy dostarczamy i odbieramy pod wskazany adres. W trakcie korzystania z pojazdu w zdecydowanej większości nie obowiązuje limit kilometrów.

Wypożyczanie busów i samochodów osobowych

Poza wypożyczaniem samochodów osobowych, prowadzimy wynajem busów dla firm oraz klientów indywidualnych z miasta Wrocław. Nasza flota obejmuje wyłącznie nowoczesne i w pełni sprawne pojazdy, posiadające pojemne bagażniki, poduszki powietrzne oraz dwustrefową klimatyzację. Każdy samochód przed oddaniem do użytku przechodzi kompleksowe badanie techniczne, by zagwarantować Państwu najwyższy komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Jako sprawdzona wypożyczalnia busów i samochodów dostawczych, podstawiamy pojazdy pod wskazany przez Państwa adres, w tym między innymi na lotnisko Wrocław.

Oprócz biura stacjonarnego bezpośrednio na lotnisku oferujemy podstawienie samochodu we wskazane przez Klienta miejsce. Często wybierane przez osoby korzystające z naszych usług są newralgiczne miejsca – dworzec autobusowy bądź kolejowy, centrum miasta. Koszt realizacji usługi w tym wypadku podnosimy o ok. 50 PLN netto. Umożliwiamy także wynajem samochodów oraz ich zwrot we wszystkich biurach i punktach odbioru.

Osoby korzystające z naszej oferty mogą liczyć na rzetelną informację o pełnych nakładach związanych z usługą, bez ukrytych kosztów. Podajemy także szczegółowe informacje związane z warunkami obowiązującymi obie strony umowy. Wypożyczalnia samochodów OSEK Rent a Car gwarantuj indywidualne podejście do każdej oferty.

Zapewniamy kompleksową realizację usług w zakresie wynajmu aut w krótkim oraz długim terminie zarówno dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych z kraju oraz zza granicy. Zapewniamy wyjątkowo atrakcyjne dobowe oraz miesięczne stawki, które pozwolą Państwu korzystać z wysokiej klasy pojazdów bez troski o ubezpieczenie i ryzyko utraty wartości pojazdu, gdyż spoczywa to na nas.

Gwarantujemy natomiast pełen komfort eksploatacji aut za niewygórowaną ceną bez angażowania własnych środków na zakup pojazdu. Dysponujemy bogatą i zróżnicowaną ofertą samochodów możliwych do zarezerwowania nie tylko w dogodnym dla Państwa terminie, ale także w wyznaczonej lokalizacji. Nasza flota jest regularnie poddawana przeglądom technicznym i pracom serwisowym. Dbamy o bezpieczeństwo klientów decydujących się na wynajem aut w naszej wypożyczalni, dlatego zapewniamy także wyposażenie pojazdu w opony zimowe od listopada do kwietnia.

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Warszawa Airport

ul. Żwirki i Wigury 2B
tel. +48 668 332 035
warszawa@osekrent.pl

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej