Wypożyczalnia aut w Poznaniu

Punkt wynajmu – Lotnisko Poznań Ławica

Port Lotniczy Poznań Ławica

ul. Bukowska 258
60-189Poznań

Tel: +48 784 559 508

+48 61 663 19 19
e-mail: poznan@awos24.pl

Nasza Wizytówka w Google+

Oddział:

Oddział poznański wypożyczalni aut mieści się na Lotnisku Poznań-Ławica przy ulicy Bukowskiej 285. Lotnisko znajduje się w bliskim sąsiedztwie centrum miasta. Biuro naszej wypożyczalni samochodów znajduje się przy głównym wejściu w hali odlotów.

Poznan-lawica-terminal

Jako prężnie rozwijająca się i tania wypożyczalnia samochodów osobowych z miasta Poznań oferujemy wynajem aut zarówno osobom prywatnym, jak i klientom biznesowym. Nasza flota obejmuje kilkadziesiąt modeli pojazdów różnych marek o sprawdzonym standardzie jakości. Wynajem samochodów w Poznaniu prowadzimy na okres krótko, średnio oraz długoterminowy, zawsze starając się dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb odbiorcy.

Nasza wypożyczalnia aut działa tanio, profesjonalnie i kompleksowo. U nas mogą Państwo zdecydować się nie tylko na wynajem samochodu osobowego, ale także dostawczego bądź busa, umożliwiającego wygodny i bezpieczny transport nawet dziewięciu osób.

Auta zastępcze

Samochód zastępczy udostępniamy bezpłatnie każdej osobie z Poznania, której pojazd mechaniczny został uszkodzony w wyniku kolizji bądź wypadku drogowego, a obowiązek naprawienia szkody ciąży na sprawcy tego zdarzenia posiadającym ważne ubezpieczenie OC.

Proponujemy auto zastępcze w systemie bezgotówkowym, a koszt wynajmu zostanie uregulowany z Policy OC sprawcy. Wynajmiemy Państwu pojazd zastępczy nawet, gdy sprawca zdarzenia nie posiadał aktualnego ubezpieczenia (polisy ubezpieczeniowej) bądź pozostawał pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Samochód zastępczy z OC sprawcy przyznajemy na podstawie dowodu, prawa jazdy oraz numeru szkody. Nie muszą Państwo wpłacać nam żadnej kaucji czy jakichkolwiek innych opłat zabezpieczających wynajem.

Wypożyczanie busów oraz samochodów osobowych

Oferta, którą przygotowała wypożyczalnia samochodów dostawczych z siedzibą na terenie miasta Poznań, jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak również do firm, poszukujących wygodnego i bezpiecznego środka do transportu pracowników.

Naszą specjalnością jest krótko oraz długoterminowy wynajem busów w Poznaniu, pozwalających naszym klientom na swobodną realizację zarówno swoich prywatnych, jak i zawodowych celów. Wszelkie formalne kwestie związane z wynajmem staramy się ograniczyć do minimum, oferując jasne i przejrzyste warunki współpracy.

Jako sprawdzona wypożyczalnia busów staramy się być w pełni elastyczni, dlatego oferujemy zróżnicowaną i bogatą flotę pojazdów w nienagannym stanie technicznym.

Długoterminowe wypożyczenie samochodu

Jedną z głównych specjalności naszej wypożyczalni z oddziałem na terenie miasta Poznań jest długoterminowy wynajem samochodów.

Długoterminowe wypożyczenie samochodu stanowi idealne rozwiązanie dla firm, instytucji oraz osób prywatnych, potrzebujących nowoczesnego i komfortowego środka transportu na okres dłuższy niż jeden miesiąc. W odróżnieniu od zakupu auta na własność, na kredyt lub za gotówkę, wynajem długoterminowy samochodu wydaje się być znacznie bardziej korzystnym rozwiązaniem – nie ponoszą Państwo opłat wstępnych, manipulacyjnych, oprocentowania, ubezpieczenia oraz obsługi pojazdów. Firma lub osoba prywatna, która zdecyduje się na wynajem aut długoterminowy ponosi jedynie koszty bieżące (paliwo, żarówki, płyn do spryskiwaczy, itp.).

Nasza wypożyczalnia długoterminowa samochodów w mieście Poznań oferuje kompleksowe usługi w zakresie wynajmu aut na okres przekraczający 31 dni. Naszym atutem są nie tylko atrakcyjne ceny, ale także jasne i przejrzyste warunki współpracy. Wynajem auta długoterminowy polecamy w szczególności firmom, dla których samochód jest narzędziem pracy i wymaga okresowej wymiany.

Cennik długoterminowego wynajmu samochodu staramy się zawsze dopasowywać do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów, by mogli Państwo całkowicie skupić się na swojej działalności i bezpiecznie planować rozwój firmy.

Średnioterminowe i krótkoterminowe wypożyczenie

Poza możliwością długoterminowego wypożyczenia auta, oferujemy wynajem krótko oraz średnioterminowy samochodu na terenie miasta Poznań.

Wynajem krótkoterminowy stanowi idealne rozwiązanie dla osób planujących kilkudniową podróż służbową, wyjazd na urlop lub chcących wybrać się na krótką wycieczkę za miasto. Oferujemy możliwość wypożyczenia samochodu na dowolny czas. Każdy z pojazdów posiada pełne ubezpieczenie wraz z pakietem serwisowym.

Zarówno wynajem krótko, jak i średnioterminowy samochodów oferujemy dla osób prywatnych oraz klientów biznesowych.

Wypożyczalnia samochodów – lotnisko Poznań

Zajmujemy się kompleksową obsługą nie tylko mieszkańców miasta Poznań, ale także turystów zza granicy. W tym celu uruchomiliśmy oddział naszej wypożyczalni bezpośrednio na Międzynarodowym Porcie Lotniczym Poznań-Ławica, zapraszając do skorzystania z naszej oferty zarówno osoby prywatne, jaki klientów biznesowych.

Jako nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się wypożyczalnia samochodów z lokalizacją bezpośrednio na lotnisku Poznań-Ławica, oferujemy szeroki wachlarz aut, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Proponujemy wynajem samochodów osobowych, dostawczych oraz busów, o różnej wielkości oraz o różnym wyposażeniu.

Lotnisko Poznań-Ławica ma niezwykle korzystną lokalizację, gdyż jest usytuowane zaledwie 7 km od centrum stolicy Wielkopolski. Nasza wypożyczalnia samochodów znajduje się tuż przy głównej arterii komunikacyjnej, przy trasie prowadzącej bezpośrednio do najważniejszych punktów miasta, m.in. do Dworca PKP.

Wynajem dla firm

Oferujemy korzystne warunki współpracy dla firm, wraz z indywidualną ofertą dostosowaną do potrzeb. Zachęcamy do kontaktu z naszym poznańskim oddziałem, wówczas przedstawimy Państwu szczegóły.

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Warszawa Airport

ul. Żwirki i Wigury 2B
tel. +48 668 332 035
warszawa@osekrent.pl

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej