Wypożyczalnia samochodów w mieście Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
44-100Gliwice

Tel: +48 668 330 966
e-mail: katowice@awos24.pl

W Gliwicach znajduje się jeden z oddziałów wypożyczalni aut OSEK Rent a Car, oferującej zarówno krótko, jak i długoterminowy wynajem samochodów różnych marek w atrakcyjnej cenie.

W sytuacji, gdy chcą Państwo zdecydować się na wynajem samochodu w Gliwicach, zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy. Swoje usługi świadczymy tanio i profesjonalnie, działając na zlecenie zarówno osób indywidualnych, jak również firm i instytucji.

Jako sprawdzona i tania wypożyczalnia aut z siedzibą na terenie miasta Gliwice, możemy poszczycić się bogatą i różnorodną flotą samochodów osobowych, dostawczych, a także dziewięcioosobowych busów w przedłużanej wersji. Do dyspozycji naszych klientów pozostajemy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, dokładając wszelkich starań, by wszystkie usługi były realizowane na najwyższym poziomie. Atrakcyjna lokalizacja oraz fachowa obsługa sprawia, że nasza wypożyczalnia samochodów osobowych w Gliwicach może poszczycić się gronem stałych, zadowolonych i zaufanych odbiorców.

Auta zastępcze

W ofercie wypożyczalni samochodów OSEK Rent a Car z dogodną lokalizacją na terenie miasta Gliwice, znajdują się bezpłatne pojazdy zastępcze. Są one dedykowane wszystkim tym osobom, których samochód znalazł się w serwisie i wymaga naprawy.

Auto zastępcze przysługuje każdemu poszkodowanemu w wypadku drogowym. Bez względu na to, czy prowadzą Państwo działalność gospodarczą czy nie, mogą Państwo zgłosić się po bezpłatny samochód zastępczy z OC sprawcy do naszej wypożyczalni.

By otrzymać pojazd zastępczy wystarczy przygotować:

  • numer szkody,
  • numer zakładu ubezpieczeń sprawcy,
  • skan oświadczenia o kolizji lub jeśli policja była obecna na miejscu zdarzenia, numer rejestracyjny i numer polisy sprawcy,
  • skan dowodu rejestracyjnego uszkodzonego auta.

Po spełnieniu wszystkich wyżej wymienionych warunków, będą mogli Państwo otrzymać samochód zastępczy z OC sprawcy tej samej klasy, co uszkodzony, bez kaucji oraz limitu kilometrów.

Wypożyczanie busów i samochodów dostawczych

W ofercie naszej wypożyczalni znajdują się nie tylko samochody osobowe, ale także dziewięcioosobowe busy, które wynajmujemy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom oraz instytucjom.

Jako profesjonalna wypożyczalnia busów i samochodów dostawczych z siedzibą na terenie miasta Gliwice, oferujemy pojazdy w nienagannym stanie technicznym, odpowiednio przygotowane do wynajmu oraz posiadające wszelkie niezbędne ubezpieczenia. Nasze busy stanowią idealny środek transportu do przewozu osób podczas różnego rodzaju wycieczek, imprez okolicznościowych, itp.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, a samochody dostawcze oraz busy, jakie oferujemy są nowe, regularne serwisowane, wyposażone
w odpowiednie opony w zależności od pory roku.

Klientom z miasta Gliwice proponujemy zarówno krótko, jak i długoterminowy wynajem busów i samochodów dostawczych. Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie życzenia i zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Długoterminowe najem samochodów osobowych

Jedną z głównych specjalności wypożyczalni aut OSEK Rent a Car jest długoterminowy wynajem samochodów na terenie miasta Gliwice oraz miast ościennych, takich jak Zabrze, Mysłowice, Chorzów, Jaworzno, Mikołów, Siemianowice Śląskie, itp.

Długoterminowe wypożyczenie samochodu stanowi idealne rozwiązanie przede wszystkim dla firm, które oczekują nowoczesnego i praktycznego sposobu finansowania oraz użytkowania pojazdów. Wynajem długoterminowy samochodów może mieć bezpośredni wpływ na rozwój Państwa biznesu, ponieważ zapewnia szereg korzyści finansowych oraz administracyjnych, m.in. ogranicza koszty związane z eksploatacją aut i daje możliwość odliczenia podatku VAT od rat.

Jako sprawdzona wypożyczalnia aut, proponujemy długoterminowy wynajem samochodów, którego cennik jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Wynajem długoterminowy aut to gwarancja pełnej mobilności zarówno dla Państwa, jak i dla pracowników. Proponowany przez nas wynajem długoterminowy auta to atrakcyjne ceny i korzystne warunki, a także możliwość zadbania o nowoczesną flotę samochodową na najwyższym poziomie.

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej