Wypożyczalnia aut w Poznaniu

Punkt wynajmu – Lotnisko Poznań Ławica

Port Lotniczy Poznań Ławica

ul. Bukowska 258
60-189Poznań

Tel: +48 511 888 899
e-mail: biuro@osekrent.pl

Nasza wypożyczalnia aut w Poznaniu mieści się na lotnisku przy ulicy Bukowskiej 285. Lotnisko znajduje się w dogodnej lokalizacji umożliwiającej sprawne dotarcie do wszystkich kluczowych punktów miasta i okolic. Nasze biuro znajduje się przy głównym wejściu w hali odlotów, czyli tylko 7km od centrum miasta. Oferujemy wynajem aut zarówno osobom prywatnym, jak i klientom biznesowym. Gwarantujemy bardzo różnorodny wybór pojazdów i zawsze staramy się dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów. Nasze ceny są konkurencyjne, a stan techniczny wypożyczanych pojazdów bez zarzutu.

Poznan-lawica-terminal

Auta zastępcze

Prawo do uzyskania samochodu zastępczego nabywa każda osoba, która w wyniku wypadku lub kolizji, traci możliwość do posługiwania się dotychczasowym środkiem transportu. Obowiązek pokrycia kosztów wynajmu takiego samochodu spoczywa na sprawcy wypadku i obciąża jego polisę OC. Samochód zastępczy przyznajemy na podstawie dowodu, prawa jazdy oraz numeru szkody. Cały proces przebiega bez żadnych kaucji czy jakichkolwiek innych opłat z Państwa strony.

Wypożyczanie busów oraz samochodów osobowych

Aby jak najbardziej zróżnicować naszą ofertę, zapewniamy wynajem zarówno samochodów osobowych, jak i busów, które są idealnym rozwiązaniem komunikacyjnym dla mniejszych grup zorganizowanych, wycieczek, konferencji i podobnych sytuacji wymagających większej ilości miejsc w pojeździe. Ten typ usługi prowadzimy nie tylko dla firm, lecz także dla klientów indywidualnych. Aby zapewnić maksymalny komfort współpracy z nami, ograniczamy wszelkie formalności do minimum, a nasze pojazdy zawsze są w doskonałym stanie technicznym, gotowym do użytku o każdej porze.

Długoterminowe wypożyczenie samochodu

Nasza wypożyczalnia aut w mieście Poznań oferuje atrakcyjny i popularny w ostatnim czasie wynajem na czas długoterminowy. Rozwiązanie to znajduje swoich wielbicieli głównie wśród firm, które z jakiegoś powodu nie myślą o rozbudowywaniu swojej floty, jednak nie brakuje także osób prywatnych, które preferują taką formę korzystania z transportu. Wynajem długoterminowy to szereg korzyści dla Ciebie i Twojej firmy. Nie ponosisz kosztu samochodu, ubezpieczenia, napraw, serwisowania oraz nierzadko związanego z zakupem samochodu kredytu. Jedyne co wynajmujący pokrywa, to koszta bieżące, takie jak paliwo, płyny, żarówki itp. Stała miesięczna opłata pozwala na dostosowanie budżetu do swoich potrzeb i wykluczenie niespodziewanych kosztów napraw pojazdu. Nasza wypożyczalnia aut w mieście Poznań oferuje kompleksowe usługi w zakresie wynajmu długotrwałego na okres przekraczający 31 dni.

Średnioterminowe i krótkoterminowe wypożyczenie

Wynajem krótkoterminowy stanowi idealne rozwiązanie dla osób planujących kilkudniową podróż służbową, wyjazd na urlop lub chcących wybrać się na krótką wycieczkę za miasto. Oferta ta kierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i firm. Zapewniamy całkowicie sprawne i gotowe do użytkowania pojazdy różnych marek i gabarytów.

Dlaczego warto wynająć samochód na lotnisku w Poznaniu?

Poznań jest miastem, w którym naprawdę sprawna komunikacja może nam oszczędzić wiele czasu. Szczególnie w przypadku, gdy przyjeżdżamy turystycznie. Wynajem samochodu w mieście Poznań pozwoli nam sprawnie zwiedzić zoo, ratusz, zamek królewski, wiele muzeów, czy chociażby palmiarnię.

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Warszawa Airport

ul. Żwirki i Wigury 2B
tel. +48 668 332 035
warszawa@osekrent.pl

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 7
tel. +48 511 888 898 lub +48 668 330 966
biuro@osekrent.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 511 888 898 , +48 668 330 961
mail: ktw@osekrent.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Tarcza finansowa 2.0

zobacz więcej