Wypożyczalnia samochodów Wrocław

Biuro na Lotnisku we Wrocławiu

Port Lotniczy Wrocław

54-530Wrocław
ul. Graniczna 190

tel: +48 511 888 898  lub +48 533 333 984

e-mail: wro@osekrent.pl

Wypożyczalnia aut OSEK Rent a Car zapewnia swoje usługi także na terenie miasta Wrocław. Znaleźć nas można w okolicy terminala Międzynarodowego Portu Lotniczego przy ulicy Granicznej 190 zaledwie 10km od centrum miasta! Dzięki tej lokalizacji cieszymy się sporym zainteresowaniem i zarówno miejscowi, jak i wielu przyjezdnych chętnie korzysta z naszych usług. Aby zagwarantować wszystkim klientom jasne warunki współpracy oraz duży wybór pojazdów, zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej floty o nowoczesne samochody osobowe, dostawcze, a także busy dla większych grup. Nasze biuro pracuje przez 24/h i umożliwia wybranie różnorodnych planów wynajmu.

wroclaw-lotnisko

Wynajem długoterminowy

Długoterminowy wynajem samochodów umożliwia wypożyczenie samochodu na okres od jednego miesiąca do nawet trzech lat. Wynajem pojazdów staje się coraz bardziej popularną alternatywą dla ich zakupu, o czym może świadczyć wciąż rosnąca ilość naszych klientów. Dzieje się tak za sprawą wielu korzyści, które w rzeczywistości mocno przyćmiewają fakt braku posiadania własnego pojazdu. Przede wszystkim nie musimy brać kredytu na auto, opłacać jego ubezpieczenia, serwisów, nie są nam też straszne koszta żadnych napraw. Tak naprawdę, jedyne, za co płacimy to stała kwota miesięczna i koszta użytkowania samochodu, takie jak płyny, lampy, czy oczywiście paliwo. Jest rewelacyjna opcja dla firm, które nie mają potrzeby rozbudowywania floty, a mimo tego sprawna komunikacja w terenie miejskim jest istotnym elementem ich działalności.

Auta zastępcze

Nasza wypożyczalnia aut na terenie Wrocławia umożliwia także uzyskanie samochodu zastępczego z OC sprawcy. I to całkowicie bez żadnego wkładu finansowego, gdyż w myśl polskiego prawa obowiązek pokrycia kosztów wynajęcia samochodu zastępczego spoczywa na sprawcy wypadku. Dzięki temu jesteśmy w stanie kontynuować bez najmniejszych przeszkód codzienną drogę do pracy i do domu, czy wykonywać swój zawód w czasie usunięcia usterki, lub przywrócenia pojazdu do stanu umożliwiającego bezpieczne prowadzenie go. Zawsze dostarczamy wybrany samochód pod wskazany adres, aby zapewnić Państwu komfortowe warunki współpracy.

Wypożyczanie busów i samochodów osobowych

Wypożyczalnia aut Osek Rent a Car to nie tylko pokaźna flota samochodów osobowych. Posiadamy w naszej ofercie także pojazdy dostawcze oraz nowoczesne autobusy wyposażone w dwustrefową klimatyzację, poduszki powietrzne oraz pojemne bagażniki, które zapewnią komfort jazdy i bezpieczeństwo przewożonych bagaży. Podstawienie pojazdu w wybrane przez Państwa miejsce nie jest dla nas najmniejszym problemem, więc dojazd na lotnisko Wrocław nie jest koniecznością. Nasze pojazdy są regularnie serwisowane i przechodzą kompleksowe przeglądy, aby każdy z naszych klientów miał do czynienia z maszyną sprawną i zapewniającą komfortowe przemieszczanie się. Jeżeli planują Państwo większą wycieczkę poza granice kraju, z chęcią pomożemy w wyborze najodpowiedniejszego pojazdu do wskazanej odległości. Wynajem busów to rewelacyjna oferta dla wszelkiego rodzaju wyjazdów zorganizowanych, szkoleń, wycieczek, a także delegacji.

Co warto zobaczyć, będąc we Wrocławiu?

Wrocław to z pewnością urokliwe miasto, a ilość atrakcji turystycznych sprawia, że naprawdę warto wcześniej zaplanować sprawną komunikację. Wynajem samochodów pozwoli nam na zwiedzenie wielu muzeów czy parków, zoo, rynku, wrocławskiej starówki, monumentalne katedry, a nawet rozsławioną panoramę racławicką. Przemieszczanie się do tych miejsc za pomocą komunikacji miejskiej mogłoby wystawić naszą cierpliwość na próbę, dlatego serdecznie polecamy naszą wypożyczalnię aut.

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Warszawa Airport

ul. Żwirki i Wigury 2B
tel. +48 668 332 035
warszawa@osekrent.pl

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 7
tel. +48 511 888 898 lub +48 668 330 966
biuro@osekrent.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 511 888 898 , +48 668 330 961
mail: ktw@osekrent.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Tarcza finansowa 2.0

zobacz więcej