Wynajem samochodów

Zapraszamy do oddziałów naszej wypożyczalni samochodów, które znajduję się w następujących miastach:

Wypożyczalnia samochodów Katowice

Biuro Katowice Euro-Centrum – Adres Korespondencyjny
AWOS Sp z o.o.
ul. Ligocka 103 budynek nr 7, 40-568 Katowice
tel: +48 511 888 898 lub +48 668 330 967
e-mail: biuro@osekrent.pl
Biuro wypożyczalni samochodów w Katowicach:
 katowice

Biuro wypożyczalni samochodów OSEK Rent a Car Awos24 znajduje się przy ulicy Ligockiej 103 w Katowicach na terenie kompleksu Euro-Centrum. Jest to dogodnie położona lokalizacja z dużym parkingiem i łatwym dojazdem. Dojazd do centrum zajmuje ok. 10 minut. Istnieje również możliwość odbioru lub zwrotu samochodu w Centrum Katowic przy ul. Uniwersyteckiej 13 w Galerii Altus (po wcześniejszym ustaleniu). Na terenie województwa śląskiego oprócz wyżej wymienionych lokalizacji, posiadamy również biuro regionalne w Pyrzowicach na ul. Transportowej 1, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom wynajem samochodów w na lotnisku Katowicach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy również wynajem i zwrot samochodu pomiędzy wszystkimi naszymi biurami oraz punktami odbioru.

Samochody oferowane przez Osek rent a car to najnowsze modele aut z każdej grupy (proponowane samochody nie są starsze niż 2 lata ). Auta są regularnie serwisowane, wyposażone w opony zimowe od listopada do kwietnia. Większość samochodów ma nielimitowany przebieg kilometrów (Grupy G,S,H limit 200km/doba).

Decydując się na naszą wypożyczalnię samochodów, dostajecie Państwo rzetelną informację o wszystkich kosztach i szczegółowych warunkach związanych z wynajem samochodu. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego samochodów osobowych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych z kraju i z zagranicy oraz przewóz osób z lotniska i na lotnisko. W ofercie przewozu znajdują się lotniska: Wrocław Kopernika, Kraków Balice, Katowice Pyrzowice oraz Warszawa Chopina. Oferujemy tani transport osób z lotniska do okolicznych miejscowości lub na lotnisko.

 

Wypożyczalnia samochodów Katowice Pyrzowice lotnisko

Port Lotniczy Katowice – Pyrzowice
42-625 Pyrzowice
ul. Transportowa 1
Mobile:+48 511 888 898 lub +48 668 330 961
e-mail: ktw@osekrent.plBiuro wypożyczalni na lotnisku w Pyrzowicach:
l

Biuro wypożyczalni samochodów OSEK Rent a Car mieści się przy ulicy Transportowej 1, w Pyrzowicach na terenie stacji paliw BP. Aby maksymalnie zredukować czas wynajmu, samochody podstawiamy na teren lotniska Pyrzowice, a nasi pracownicy czekają na klientów na terminalu Portu Lotniczego z umową najmu samochodu. Posiadamy konkurencyjna ceny wynajmu, a nasze samochody są nowe, bogato wyposażone m.in w oszczędne silniki diesla, dzięki czemu całkowity koszt wynajmu, uwzględniając koszty zużycia paliwa będzie korzystny. Na terenie województwa śląskiego posiadamy 2 biura regionalne, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom wynajem samochodów przy lotnisku w Katowicach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy również wynajem i zwrot samochodu pomiędzy wszystkimi naszymi biurami oraz punktami odbioru.

W naszej ofercie znajdują się również kompleksowe usługi w zakresie nieregularnego przewozu osób. Gwarantujemy tani transport z lotniska do okolicznych miejscowości lub na lotnisko. Oferujemy wysoki standard obsługi klientów biznesowych, dysponujemy flotą ekskluzywnych samochodów wyposażonych w klimatyzację. Kursy wykonujemy samochodami osobowymi marki Peugeot, Volkswagen, Volvo, Mercedes, BMW oraz busami 9-osobowymi. W usłudze przewozu świadczymy również usługi VIP-Car transport – Wynajem samochodów luksusowych z kierowcą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

Port Lotniczy Wrocław
54-530 Wrocław
ul. Graniczna 190
tel: +48 511 888 898 lub +48 533 333 984
e-mail: wro@osekrent.pl

Biuro wypożyczalni na lotnisku we Wrocławiu:
wroclaw lotnisko

Siedziba naszej wypożyczalni znajduje się na Terminalu Międzynarodowego Portu Lotniczego Wrocław, przy ul. Granicznej 190. Oprócz wynajmu samochodów na terenie Portu Lotniczego we Wrocławiu, podstawiamy również samochody w miejsce wskazane przez naszych klientów. Może to być dowolna ulica we Wrocławiu, Centrum Miasta, dworzec PKP/PKS. Podstawienie samochodu pod wskazane przez klienta miejsce jest bezpłatne. Oferujemy również wynajem samochodów oraz ich zwrot pomiędzy wszystkimi naszymi biurami oraz punktami odbioru. Koszt zależny jest od miejsca wynajmu oraz miejsca zwrotu samochodu.

Decydując się na wynajem samochodów dostajecie Państwo rzetelną informację o wszystkich kosztach i szczegółowych warunkach związanych z wynajem samochodu. Gwarantujemy indywidualne podejście do złożonego zamówienia.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego samochodów osobowych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych z kraju i z zagranicy oraz przewóz osób z lotniska i na lotnisko. Oferujemy najniższe dobowe i miesięczne stawki za wypożyczenie samochodu oraz atrakcyjną i elastyczną ofertę długoterminowego i średnioterminowego wynajmu samochodów dla klientów indywidualnych i instytucji, które nie chcą angażować własnych środków na zakup samochodów. Nasze samochody to najnowsze modele aut z każdej grupy (proponowane samochody nie są starsze niż 2 lata ),regularnie serwisowane, wyposażone w opony zimowe od listopada do kwietnia. Większość samochodów ma nielimitowany przebieg kilometrów.

 

Wypożyczalnia samochodów Poznań

Port Lotniczy Poznań – Ławica
60-189 Poznań
ul. Bukowska 285
tel: +48 511 888 898 
e-mail: biuro@osekrent.pl
Biuro wypożyczalni samochodów w Poznaniu:
Poznan-lawica-terminal

Oddział wypożyczalni samochodów w Poznaniu bezpośrednio na terenie lotniska Poznań – Ławica(hala odlotów) przy ulicy Bukowskiej 285 w. Oferujemy nie tylko możliwość wynajmu auta spod oddziału, ale także zapewniamy dojazd pojazdu we wskazane przez Klienta miejsca – może być to dworzec kolejowy i autobusowy, bądź dowolny inny punkt na mapie miasta. Dodatkowa opłata za podstawienie pojazdu oscyluje wokół kwoty 50 PLN netto. Ponadto umożliwiamy odbiór oraz zwrot pojazdów między poszczególnymi naszymi oddziałami na terenie kraju. Ostateczny koszt takiej usługi jest uzależniony zarówno od miejsca wynajmu, jak i zwrotu.

 

Podejmując decyzję o rezerwacji pojazdu otrzymują Państwo istotne informacje o wszystkich opłatach, bez ukrytych kosztów. Jednocześnie przekazujemy warunki obowiązujące obie strony na czas wynajmu samochodu.

 

Proponujemy korzystną ofertę finansową przy rezerwacji na krótszy, jak i dłuższy okres użytkowania auta osobowego z naszej wypożyczalni. Dysponujemy ciekawymi propozycjami dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych, z kraju i z zagranicy. Zapewniamy bowiem bardzo atrakcyjne stawki miesięczne i dobowe, a także indywidualnie dostosowaną ofertę w przypadku wynajmu średnio- oraz długookresowego. W ofercie pojazdów naszej floty znajdują się wyłącznie sprawne technicznie pojazdy z aktualnymi przeglądami, wyposażone w opony zimowe od listopada do kwietnia. Żaden z samochodów nie jest starszy niż dwa lata.

Wypożyczalnia samochodów Kraków

Kraków-Balice Lotnisko
tel: +48 511 888 898 lub +48 533 333 985
e-mail: biuro@awos24.pl
Biuro wypożyczalni samochodów w Krakowie:
 biuro-krakow

 

Punkt wypożyczalni samochodów w Krakowie znajduje się przy lotnisku Kraków-Balice. Wypożyczalnia samochodów Osek Rent a Car nie posiada biura stacjonarnego na terenie Terminala Lotniczego Kraków, nasi pracownicy czekają na klientów w umówionym miejscu (Meet&Greet) z gotową umową najmu a samochód podstawiany jest na parking przed Lotniskiem. Maksymalnie redukuje to czas trwania formalności związanych z samym wynajmem. Państwo lądujecie, my na Was czekamy. Możliwy jest także wynajem samochodów na dworcu PKP Kraków, na podobnych zasadach.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy również wynajem i zwrot samochodu pomiędzy wszystkimi naszymi biurami oraz punktami odbioru. Posiadamy biura regionalne w Katowicach, na Lotnisku Katowice-Pyrzowice oraz we Wrocławiu.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego samochodów osobowych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych z kraju i z zagranicy oraz przewóz osób z lotniska i na lotnisko. W ofercie przewozu znajdują się lotniska: Wrocław Kopernika, Kraków Balice, Katowice Pyrzowice oraz Warszawa Chopina. Nasze samochody to najnowsze modele aut z każdej grupy (proponowane samochody nie są starsze niż 2 lata ),regularnie serwisowane, wyposażone w opony zimowe od listopada do kwietnia. W ofercie posiadamy samochody klasy mini, kompakt, premium, auta luksusowe, Suv, busy oraz samochody dostawcze. Większość samochodów ma nielimitowany przebieg kilometrów.

Zapraszamy do zapoznania się z informacją o pozostałych punktach odbioru oraz naszą pełną ofertą.

 

Wypożyczalnia samochodów – Gliwice

Dworzec PKP Gliwice
44-100 Gliwice
ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Mobile: +48 511 888 898
e-mail: biuro@osekrent.pl

Biuro wypożyczalni na lotnisku w Gliwicach:
gliwice-stacja-pkp

Oferujemy również możliwość wynajmu samochodu na terenie miasta Gliwice. Samochód podstawiany jest na dworzec PKP lub inne miejsce wskazane przez Klienta.

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Warszawa Airport

ul. Żwirki i Wigury 2B
tel. +48 668 332 035
warszawa@osekrent.pl

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 7
tel. +48 511 888 898 lub +48 668 330 966
biuro@osekrent.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 511 888 898 , +48 668 330 961
mail: ktw@osekrent.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Tarcza finansowa 2.0

zobacz więcej