Wypożyczalnia samochodów lotnisko Katowice-Pyrzowice

ul. Transportowa 1
42-625 Pyrzowice
woj. śląskie

Tel: +48 511 888 898 lub  +48 668 330 961
e-mail: ktw@osekrent.pl

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej wypożyczalni aut przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice-Pyrzowice, przy ulicy Transportowej 1. Jako jeden z największych polskich portów lotniczych pod względem liczby odprawianych pasażerów i dokonywanych operacji lotniczych jest idealnym miejscem pod względem lokalizacji. Każdego dnia zawieramy współpracę zarówno z osobami prywatnymi, jak i grupami zorganizowanymi. Aby zapewnić naszym klientom jak największy komfort, staramy się minimalizować wszelkie formalności, dzięki czemu zawarcie współpracy odbywa się w sposób szybki, prosty i z pełną świadomością zobowiązań, jakie leżą po obydwóch stronach.

 

MPL Katowice- Pyrzowice

 

Z naszej strony oferujemy także same przewozy. Z tej usługi najczęściej korzystają osoby nieznające miasta lub te, które przylatują zza granicy i chcą się dostać pod konkretny adres. By skorzystać z usług profesjonalnej wypożyczalni aut OSEK Rent a Car, wystarczy posłużyć się formularzem zamieszczonym na naszej stronie internetowej bądź skontaktować się bezpośrednio z naszymi przedstawicielami telefonicznie. Wynajem samochodów odbywa się na miejscu bądź pod dowolnie wskazanym przez klienta adresem.

Wypożyczalnia aut w Pyrzowicach

Wypożyczalnia aut OSEK Rent a Car z siedzibą zlokalizowaną nieopodal lotniska Katowice-Pyrzowice, proponuje wszystkim klientom zarówno krótko, jak i długoterminowy wynajem samochodów. Nasza oferta jest skierowana nie tylko do osób prywatnych, ale również do firm i instytucji. Wynajem długoterminowy staje się powoli alternatywą dla posiadania własnego pojazdu. Niskie koszty miesięczne, brak wkładu własnego związanego z zakupem samochodu lub wzięciem kredytu na niego, brak konieczności napraw i serwisowania z własnej kieszeni sprawia, że jest to atrakcyjna oferta dla wszystkich, którym nie przeszkadza brak posiadania. Nasza wypożyczalnia samochodów przygotowała zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, a nawet busy dla większych grup. Różnorodność oferty zawsze była naszą mocną stroną, a inwestowanie w nowoczesne modele różnego typu zawsze znajdowało uznanie naszych klientów. Wynajem samochodów z naszej wypożyczalni wiąże się z gwarancją regularnych przeglądów i serwisów, dzięki czemu otrzymują Państwo pojazd w pełni gotowy do eksploatacji i bezpiecznej jazdy. Zawsze staramy się ograniczyć do minimum wszelkie formalności i dokładnie przedstawić wszelkie zależności i obowiązki leżące po obu stronach współpracy. OSEK Rent a Car to wypożyczania samochodów zapewniająca kompleksowe i fachowe wsparcie swoim Klientom, a także gwarantująca minimum formalności i błyskawiczne realizowanie zleceń.

Dlaczego warto wynająć samochód na lotnisku Pyrzowice?

Wynajem samochodu na lotnisku Pyrzowice to znaczne ułatwienie dotarcia do pożądanego miejsca. Ze względu na wyjątkowe zatłoczenie lotniska, komunikacja miejska może okazać się zawodna, a wypożyczalnia aut z pewnością pozwoli na natychmiastowe przemieszczenie się do centrum Katowic lub innego miejsca, bez straty czasu i niepotrzebnego stresu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Warszawa Airport

ul. Żwirki i Wigury 2B
tel. +48 668 332 035
warszawa@osekrent.pl

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 7
tel. +48 511 888 898 lub +48 668 330 966
biuro@osekrent.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 511 888 898 , +48 668 330 961
mail: ktw@osekrent.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Tarcza finansowa 2.0

zobacz więcej