Wypożyczalnia aut Katowice

 

ul. Ligocka 103 budynek nr 1B
40-568Katowice

Tel: +48 (32) 254 03 43
Mobile: +48 668 330 966
e-mail: katowice@awos24.pl
Nasza Wizytówka w Google+

 

Wypożyczalnia aut Katowice

Wypożyczalnia samochodów OSEK Rent a Car na Śląsku, szczególnie poleca swoje usługi w mieście Katowice i najbliższych okolicach. Nasze biuro mieści się przy ulicy Ligockiej 103 w stolicy województwa śląskiego, w nowoczesnym budynku Euro-Centrum. Jest to dogodnie położona lokalizacja, z łatwym dojazdem do centrum miasta (w niewielkiej odległości, od stacji kolejowej PKP Katowice Ligota).

Naszą specjalnością jest nie tylko wynajem samochodów osobowych, ale także busów oraz samochodów dostawczych. Szeroki wybór pojazdów renomowanych producentów sprawia, że u nas możecie Państwo tanio wypożyczyć pojazd dopasowany do własnych preferencji. Oferowany przez nas wynajem samochodów jest skierowany zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, a nasze usługi są dostępne zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami kraju.

katowice

Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy samochodów jest szczególnie korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, których zaplecze pojazdów wciąż dynamicznie się rozwija. Jest to bardzo opłacalna alternatywa dla leasingu oraz zakupu nowej floty. Wynajem samochodów w trybie długoterminowym to szereg korzyści finansowych i administracyjnych, gdyż nie obciąża nas w takim wypadku koszt eksploatacji pojazdu, ani ubezpieczenia. Biorąc pod uwagę niskie koszta wynajmu, jest to spora oszczędność zarówno finansowa, jak i czasowa, gdyż usługa wynajmu to minimum formalności, przy atrakcyjnych stawkach.

Auta zastępcze

Jako nowoczesna, prężnie rozwijająca się wypożyczalnia samochodów, wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich osób poszkodowanym w wypadkach drogowych, oferując możliwość wynajęcia nowoczesnego samochodu zastępczego. Pojazd zastępczy przysługuje każdej osobie prywatnej oraz właścicielowi firmy, który na skutek szkody z OC utracił możliwość poruszania się swoim własnym samochodem na co dzień. W czasie, w którym otrzymują Państwo od nas pojazd zastępczy, sami podejmujemy się załatwienia wszelkich formalności z ubezpieczycielem sprawcy wypadku.

Wypożyczanie busów

Wynajem samochodów osobowych to nie jedyna działalność naszego przedsiębiorstwa. Oddajemy do Państwa użytku także busy, np. w celach przewozu grup zintegrowanych. Regularne przeglądy gwarantują pełną sprawność techniczną, co zapewnia komfort przejazdu oraz bezpieczne warunki jazdy zarówno na krótszych, jak i dłuższych dystansach. Jako dynamicznie rozwijająca się wypożyczalnia busów w Katowicach, oferujemy możliwość wynajmu busa do przewozu osób na terenie Polski i za granicy. Jesteśmy w stanie podstawić pojazd we wskazane przez Państwa miejsce, w tym m.in. na lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Co warto zobaczyć, będąc w Katowicach?

Katowice to świetnie rozwinięte miasto, a wypożyczalnia aut na jego terenie może nam znacznie ułatwić poznanie najbardziej atrakcyjnych miejsc. Z pewnością warto odwiedzić Spodek, Narodową Orkiestrę Symfoniczną Polskiego Radia, Muzeum Śląskie, Teatr Śląski, czy nawet całą dzielnicę – Nikiszowiec. Dla osób preferujących wycieczki kończące się zabawą w gronie przyjaciół, z pewnością ulica Mariacka jest obowiązkowym punktem do zwiedzenia. Dzięki wynajętemu pojazdowi możemy się sprawnie przemieszczać po całej aglomeracji Śląskiej, a to za sprawą bardzo dobrze rozwiniętych połączeń komunikacyjnych.

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Warszawa Airport

ul. Żwirki i Wigury 2B
tel. +48 668 332 035
warszawa@osekrent.pl

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 7
tel. +48 511 888 898 lub +48 668 330 966
biuro@osekrent.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 511 888 898 , +48 668 330 961
mail: ktw@osekrent.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Tarcza finansowa 2.0

zobacz więcej