Wypożyczalnia aut Katowice

 

ul. Ligocka 103 budynek nr 1B
40-568Katowice

Tel: +48 (32) 254 03 43
Mobile: +48 668 330 966
e-mail: katowice@awos24.pl
Nasza Wizytówka w Google+

 

Jednym z głównych obszarów działalności wypożyczalni aut OSEK Rent a Car jest Śląsk, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Katowice. Nasze biuro mieści się przy ulicy Ligockiej 103 w stolicy województwa śląskiego, w nowoczesnym budynku Euro-Centrum. Jest to dogodnie położona lokalizacja, z łatwym dojazdem do centrum miasta (w bliskiej odległości znajduje się stacja kolejowa PKP Katowice Ligota).

Jako profesjonalna i tania wypożyczalnia samochodów osobowych w Katowicach świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu krótko i długoterminowego aut. Oferujemy najniższe stawki za wynajem samochodu oraz atrakcyjne warunki, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Biurowiec posiada własny parking dużych rozmiarów, zapewniając znaczną liczbę miejsc postojowych. W niewielkim oddaleniu od głównej siedziby firmy znajduje się przystanek autobusowy, stacja kolejowa Katowice Ligota i stacja kolejowa Katowice Brynów.

katowice

Naszą specjalnością jest nie tylko wynajem aut osobowych, ale także busów oraz samochodów dostawczych. Szeroki wybór modeli i renomowanych producentów sprawia, że u nas możecie Państwo tanio wypożyczyć pojazd dopasowany do własnych preferencji. Oferowany przez nas wynajem samochodów jest skierowany zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, z Polski oraz zza granicy.

Wynajem długoterminowy

Oferujemy długoterminowy wynajem samochodów na terenie miasta Katowice, kierując swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm i instytucji.

Wynajem długoterminowy samochodów jest szczególnie korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, których zaplecze pojazdów wciąż dynamicznie się rozwija. Stanowi ciekawą alternatywę dla leasingu oraz zakupu.

Nasza oferta to coś znacznie więcej niż wynajem długoterminowy samochodu. To szereg korzyści finansowych i administracyjnych, wiążących się m.in. z ograniczeniem kosztów związanych z eksploatacją i utrzymaniem pojazdów oraz możliwość odliczenia podatku VAT od rat.

Firmy, które decydują się na wynajem samochodów długoterminowy w wypożyczalni OSEK Rent a Car, zaoszczędzają nie tylko pieniądze, ale również czas, który mogą przeznaczyć na skuteczny rozwój swojej działalności.

Auta zastępcze

Jako nowoczesna, prężnie rozwijająca się wypożyczalnia samochodów z dogodną lokalizacją na terenie miasta Katowice, wychodzimy naprzeciw wszystkim osobom poszkodowanym
w wypadkach drogowych, oferując możliwość wynajęcia nowoczesnego samochodu zastępczego.

W sytuacji, gdy mieli Państwo wypadek i są osobami poszkodowanymi, należy się Państwu auto zastępcze.

Pojazd zastępczy przysługuje każdej osobie prywatnej oraz właścicielowi firmy, który na skutek szkody z OC utracił możliwość poruszania się swoim własnym samochodem na co dzień.

Oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesny, komfortowy i w pełni sprawny samochód zastępczy z OC sprawcy zupełnie za darmo, sami w pełni zajmując się wszelkimi formalnościami oraz rozliczeniem z ubezpieczycielem sprawcy.

Wypożyczanie busów

Poza wypożyczaniem samochodów osobowych i dostawczych na terenie miasta Katowice, naszą specjalnością jest również wynajem busów. Dzięki regularnym przeglądom są one w pełni sprawne techniczne, zapewniając pasażerom komfortowe oraz bezpieczne warunki jazdy zarówno na krótszych, jak i dłuższych dystansach.

Jako dynamicznie rozwijająca się wypożyczalnia busów w Katowicach, oferujemy możliwość wynajmu busa do przewozu osób na terenie Polski i za granicy. Jesteśmy w stanie podstawić pojazd we wskazane przez Państwa miejsce, w tym m.in. na lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Wypożyczalnia samochodów – lotnisko Katowice

Dogodne położenie oddziału naszej wypożyczalni samochodów w Katowicach, nieopodal Portu Lotniczego Pyrzowice, sprawia, że jesteśmy w stanie błyskawicznie podstawić pojazd na lotnisko-Katowice. Wynajem aut oferujemy nie tylko mieszkańcom Śląska, ale także turystom spoza granicy, chcących zyskać komfortowy i nowoczesny pojazd do poruszania się po stolicy województwa śląskiego.

Proponujemy wynajem samochodów krótko i średnioterminowy. Wszystkie formalności załatwiane są na miejscu, w terminalu lotniczym. Auto mogą Państwo również wynająć i zwrócić w siedzibie naszej firmy w Katowicach, gdzie znajduje się bezpłatny parking.

Jako dynamicznie rozwijająca się wypożyczalnia samochodów oferujemy również przewóz osób na i z lotniska Katowice.

Decydując się na wynajem samochodów w wypożyczalni OSEK Rent A Car, dostajecie Państwo rzetelną informację o wszystkich kosztach i szczegółowych warunkach związanych z jej realizacją. Oferujemy również przewóz osób na i z lotniska. Jest to propozycja kierowana głównie do klientów biznesowych, ale zachęcamy do skorzystania z niej także osoby prywatne. Wykonujemy transfer na lotniska we Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Warszawie. Zapewniamy tani transport osób z lotniska do okolicznych miejscowości lub na lotnisko.

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Warszawa Airport

ul. Żwirki i Wigury 2B
tel. +48 668 332 035
warszawa@osekrent.pl

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej