Wypożyczalnia samochodów lotnisko Katowice-Pyrzowice


ul. Transportowa 1
42-625 Pyrzowice
woj. śląskie

Tel.: +48 668 330 961
e-mail: biuro@awos24.pl
Nasza Wizytówka w Google+

 

Zapraszamy Państwa do siedziby naszej wypożyczalni samochodów znajdującej się przy Jeden z oddziałów wypożyczalni samochodów OSEK Rent a Car znajduje się przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice-Pyrzowice, przy ulicy Transportowej 1. Dzięki tak atrakcyjnej lokalizacji, możemy zaproponować naszym klientom usługi nie tylko w Katowicach, ale również na pobliskim lotnisku w Pyrzowicach. Lotnisko oddalone jest o ok. 30km od centrum stlicy województwa śląskiego, dlatego najkorzystniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem jest wynajem samochodu. Umożliwi to łatwe przemieszczanie się i bezproblemowe docieranie właściwie do każdej dzielnicy na obszarze Katowic.

 

MPL Katowice- Pyrzowice

 

Lotnisko w Pyrzowicach jest jednym z największych polskich portów lotniczych pod względem liczby odprawianych pasażerów i dokonywanych operacji lotniczych. W związku z coraz większą ilością przylatujących i wylatujących osób, nasza wypożyczalnia samochodów wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, oferując zarówno krótko, jak i długoterminowy wynajem aut osobowych, a także busów, umożliwiających komfortowy i bezpieczny przewóz większej liczby pasażerów.
 
By skorzystać z usług profesjonalnej wypożyczalni aut OSEK Rent a Car, wystarczy posłużyć się formularzem zamieszczonym na naszej stronie internetowej bądź skontaktować się bezpośrednio z naszymi przedstawicielami telefonicznie. Wynajem samochodów odbywa się na miejscu bądź pod dowolnie wskazanym przez klienta adresem.
 
Oferta naszej wypożyczalni obejmuje nie tylko wynajem aut, ale również dowóz i odbiór klientów z lotniska Katowice-Pyrzowice. Przewozy oferujemy m.in. osobom przybywającym zza granicy, które nie znają miasta i chcą sprawnie dotrzeć w konkretne miejsce.
 

Wypożyczalnia aut w Pyrzowicach

Wypożyczalnia aut OSEK Rent a Car z siedzibą zlokalizowaną nieopodal lotniska Katowice-Pyrzowice, proponuje wszystkim klientom zarówno krótko, jak i długoterminowy wynajem samochodów. Nasza oferta jest skierowana nie tylko do osób prywatnych, ale również do firm i instytucji.
 
Jako sprawdzona wypożyczalnia samochodów w Pyrzowicach, dysponujemy nowoczesną i zróżnicowaną flotą pojazdów, odznaczających się bardzo dobrym stanem technicznym oraz bogatym wyposażeniem. Poza autami osobowymi, oferujemy również wynajem busów, przystosowanych do komfortowego przewozu nawet dziewięciu osób. Są one wynajmowane już nie tylko przez profesjonalne firmy transportowe, ale również przez klientów indywidualnych, poszukujących wygodnego środka transportu na imprezę okolicznościową, wydarzenie kulturalne czy wycieczkę zagraniczną.
 
Szeroki wybór modeli pojazdów oraz ich producentów sprawia, że w naszej wypożyczalni samochodów każdy może znaleźć auto dostosowane do swoich własnych potrzeb i oczekiwań.
 
OSEK Rent a Car to sprawdzona wypożyczalnia aut nieopodal lotniska Katowice-Pyrzowice, zapewniająca wszystkim klientom kompleksowe wsparcie oraz minimum formalności. Gwarantujemy pełne ubezpieczenie samochodów oraz ich dostępność.
 

Oferujemy zarówno wynajem krótko-, jak i długoterminowy, kierując swoją ofertę do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. W skład naszej floty wchodzą pojazdy osobowe, dostawcze oraz busy, które dzięki regularnym przeglądom są w pełni sprawne technicznie i dzięki temu zapewniają pełen komfort oraz bezpieczeństwo swoim użytkownikom. Szeroki wybór modeli pojazdów oraz ich producentów sprawia, że możecie Państwo wypożyczyć samochód, który spełni Wasze oczekiwania. Oferujemy także wynajem auta do ślubu, samochodu zastępczego, a także pojazdu, który posłuży Państwu w czasie wakacji.
 
OSEK Rent a Car to wypożyczania samochodów zapewniająca kompleksowe i fachowe wsparcie swoim Klientom, a także gwarantująca minimum formalności i błyskawiczne realizowanie zleceń. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort Klienta, dlatego oferujemy pojazdy w bardzo dobrym stanie technicznym, nowe, które dzięki odpowiedniemu standardowi będą dostosowane do największych wymagań użytkowników.
 

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej