Wypożyczalnia aut Kraków

Punkt Odbioru

Port Lotniczy Kraków-Balice

Mieczysława Medweckiego 1

32-083 Balice

tel.: +48 668 330 961

e-mail: biuro@awos24.pl
Nasza Wizytówka w Google+

Punkt Odbioru

31-043Krakówul. Stolarska 12

Nasza Wizytówka w Google+

Wypożyczalnia samochodów osobowych OSEK Rent a Car z siedzibą na terenie miasta Kraków, specjalizuje się w wynajmie aut na okres krótko, średnio oraz długoterminowy. Dzięki zróżnicowanej wielkości oraz klasie pojazdów, każdy klient tanio może u nas wynająć samochód dostosowany do swoich własnych potrzeb i oczekiwań.

biuro-krakow

Krakowska wypożyczalnia aut znajduje się przy ulicy Medwieckiego 1 w Balicach, podstawiamy również samochód do centrum miasta, jeżeli Klient wyrazi taką chęć. Szeroki wachlarz floty samochodów sprawia, że oferowany przez nas wynajem aut w Krakowie spotyka się z coraz większym zainteresowaniem zarówno ze strony osób prywatnych, jak i klientów biznesowych.

Proponujemy wynajem samochodów na określony czas, z których będą mogli Państwo korzystać zarówno w celach prywatnych, jak i zawodowych. Decydując się na wynajem samochodu w Krakowie z wypożyczalnią OSEK Rent a Car zyskują Państwo gwarancję doskonałej jakości floty, a także przejrzystych warunków współpracy.

Auta zastępcze

Oferujemy bezpłatne auto zastępcze dla osób, które zostały poszkodowane w kolizji bądź wypadku drogowym na terenie Krakowa.

Samochód zastępczy z OC sprawcy należy się poszkodowanemu:

  • od dnia zdarzenia, kiedy stan techniczny uszkodzonego pojazdu nie pozwala na bezpieczne kontynuowanie jazdy (jeśli został zabrany dowód rejestracyjny, została stłuczona szyba, nie działają lampy, itp.),
  • w sytuacji, gdy uszkodzone auto jest „jezdne” i można się nim swobodnie poruszać wówczas samochód zastępczy wydajemy na czas naprawy, który wynika z kosztorysu.

Pojazd zastępczy udostępniamy na okres, w którym jest likwidowana szkoda. Każda osoba poszkodowana może skorzystać z usług oferowanych przez naszą wypożyczalnię zupełnie za darmo.

Wypożyczanie busów i samochodów dostawczych

Wykorzystując specjalistyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, poszerzyliśmy ofertę oddziału naszej wypożyczalni w Krakowie o profesjonalny wynajem busów. W tym celu skompletowaliśmy flotę sprawdzonych pojazdów przystosowanych do przewozu nawet dziewięciu osób, zapewniających wysoki komfort i bezpieczeństwo podróży.

Jako dynamicznie rozwijająca się wypożyczalnia busów i samochodów dostawczych, oddajemy do Państwa dyspozycji wyłącznie nowoczesne pojazdy, odznaczające się bogatym wyposażeniem (m.in. klimatyzacją dwustrefową, regulowanymi fotelami, poduszkami powietrznymi, układ ABS, itp.) oraz doskonałym stanem technicznym. Nasze busy doskonale sprawdzą się podczas wyjazdów rekreacyjnych, podróży służbowych, a także jako rodzinny środek transportu.

Wynajem długoterminowy

Jedną z usług, którą oferuje tania wypożyczalnia samochodów OSEK Rent a Car w mieście Kraków, jest długoterminowy wynajem aut. Atrakcyjne ceny i konkurencyjne warunki wynajmu sprawiają, że rozwiązanie to stanowi niezwykle ciekawą propozycję zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Długoterminowe wypożyczenie samochodu to doskonała alternatywa dla leasingu, kredytów i wielu innych zobowiązań.

Oferujemy wynajem samochodów długoterminowy na wyjątkowo korzystnych warunkach, każdorazowo przygotowując cennik w uwzględnieniu o indywidualne oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Proponujemy stałe miesięczne opłaty za użytkowanie pojazdu, których wysokość zależy w głównej mierze od czasu trwania umowy.

Wynajem długoterminowy samochodu wiąże się z szeregiem korzyści, spośród których można wymienić m.in. przewidywalny budżet, możliwość wykupu pojazdu po zakończonej umowie na własność, a także więcej środków na inwestycje. Wynajem długoterminowy auta w żaden sposób nie obciąża bilansu firmy, a co za tym idzie, nie zmniejsza zdolności kredytowej.

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Kraków

Jako punkt odbioru samochodów ustanowiliśmy optymalną lokalizację na obszarze Krakowa, wykorzystując do tego celu dogodne położenie lotniska Balice. Na terenie portu lotniczego nie znajduje się wprawdzie siedziba naszej wypożyczalni samochodów, jednak jest to wygodne miejsce, w którym nasi pracownicy czekają na klientów z gotową do podpisania umową na wynajem samochodów.

Jako dynamicznie rozwijająca się wypożyczalnia samochodów, z siedzibą nieopodal tak ważnego miejsca, jakim jest lotnisko Kraków, kierujemy swoją ofertę nie tylko do mieszkańców Małopolski, ale również do turystów, pragnących podróżować komfortowymi i nowoczesnymi pojazdami po jednym z najpiękniejszych miast Polski.

Kraków jest tylko jednym z kilku miast, na terenie którego znajduje się siedziba wypożyczalni OSEK Rent a Car. Nasze oddziały można również znaleźć we Wrocławiu, Katowicach, Gliwicach oraz w Poznaniu.

Dla korzystających z transportu lotniczego znaczne ułatwienie przy wynajmie auta zapewnia nasz drugi punkt odbioru, znajdujący się na terenie Terminala Portu Lotniczego Kraków-Balice przy ulicy kapitana Mieczysława Medwieckiego 1 w Balicach. W zależności od indywidualnych ustaleń pracownicy naszej wypożyczalni samochodów czekają z pojazdem na terenie portu lotniczego, np. przy bramce przylotów, przy Hilton Garden Inn Kraków Airport bądź w dowolnym innym miejscu. Umożliwiamy także podstawienie pojazdu w dowolnym innym punkcie na terenie miasta np. dworzec kolejowy, dworzec autobusowy, Uniwersytet Jagielloński, itp. Port lotniczy Kraków-Balice połączony jest z miastem linią autobusową 208, 292, 902 i połączeniami prywatnych firm transportowych. Zarezerwuj pojazd i odbierz w dogodnym dla Ciebie punkcie.

Nowoczesna i prężnie rozwijająca się wypożyczalnia samochodów OSEK Rent a Car, której siedziba mieści się w Krakowie, przy ulicy Medweckiego 1, zapewnia doskonałej jakości obsługę Klientom indywidualnym oraz biznesowym. Ustanowiliśmy jako punkt odbioru optymalną lokalizację na terenie Krakowa, wykorzystując do tego celu idealne położenie lotniska Balice. Pragniemy zaznaczyć, że na terenie Terminalu Lotniczego nie znajduje się nasze biuro stacjonarne, ale jest to punkt, w którym nasi pracownicy czekają na Klientów we wcześniej umówionym miejscu zaopatrzeni w gotową do podpisania umową najmu. Z doświadczenia wiemy, iż maksymalnie redukuje to czas trwania formalności. Państwo lądujecie w stolicy Małopolski, my na Was czekamy. Możliwy jest także wynajem samochodów na dworcu PKP Kraków, na podobnych zasadach.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do mieszkańców Krakowa, jak również turystów, chcących podróżować po jednym z najpopularniejszych i lubianych miast w Europie. Nasze pojazdy sprawdzą się zarówno w podróżach do pracy, na koncerty, przewozu osób, towarów, a także zwiedzania najwspanialszych miejsc w stolicy Małopolski, takich jak Zamek Królewski na Wawelu, zabytki na Starym Mieście, Kazimierz, Kopiec Kościuszki i wiele innych. Po podpisaniu umowy wynajmu auta można od razu skorzystać z pojazdu podstawionego na parkingu przy lotnisku lub dworcu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy również możliwość wynajmu oraz zwrotu pojazdu pomiędzy wszystkimi naszymi biurami oraz punktami odbioru w Katowicach, na Lotnisku Katowice-Pyrzowice oraz we Wrocławiu.

Z chęcią dopasujemy rozwiązania indywidualnie do Waszych potrzeb i zaproponujemy atrakcyjne warunki zarówno w przypadku podjęcia współpracy krótko- i długoterminowej. Nasza wypożyczalnia aut obsługuje również turystów i Klientów biznesowych zza granicy, zapewniając im pełne wsparcie. Na naszą flotę składają się najnowsze modele aut (nie starsze niż dwa lata), poddawane regularnym przeglądom i zaopatrzone w wymagane od listopada do kwietnia opony zimowe. Oferujemy wynajem aut klasy mini, kompakt, premium, a także pojazdy luksusowe, SUV-y, busy i dostawcze.  Z nimi podróżowanie po Krakowie i poza miasto będzie komfortowe i w pełni bezpieczne!

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej