Wynajem samochodów – Lotnisko Pyrzowice

Znajdujące się 30 km od centrum Katowic lotnisko Pyrzowice jest miejscem, na terenie którego wypożyczalnia samochodów Osek Rent a Car ma swój oddział. To właśnie tutaj znajduje się punkt odbioru samochodów na wynajem. Oferta naszej wypożyczalni jest niezwykle bogata i zapewnia bogaty wybór kompleksowo wyposażonych samochodów osobowych i dostawczych, dzięki czemu z usług naszej firmy mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy.

Mając na uwadze najwyższą jakość świadczenia naszych usług, oferujemy możliwość krótkoterminowego wynajmu samochodu na okres od 1 do 29 dni. Wynajem taki daje komfort posiadania samochodu wyłącznie wtedy, kiedy jest to konieczne. Aby nie przepłacać, istnieje możliwość wynajmu auta nawet na kilka godzin. Z tej opcji korzystają często klienci, którzy muszą np. przewieźć ładunek na terenie Katowic lub za miasto. Lotnisko w Pyrzowicach stanowi doskonałą lokalizację do stworzenia tam punktu odbioru naszych aut. Zarówno klienci komunikujący się drogą powietrzną, jak lądową, mają do nas łatwy dostęp, ze względu na kursującą komunikację miejską.

Wypożycz samochód na lotnisku w Pyrzowicach

Na terenie lotniska w Pyrzowicach, oferujemy Państwu szeroki zakres usług w zakresie wynajmu samochodów. Zarówno przedstawiciele firm, jak i klienci indywidualni z chęcią korzystają z oferty wynajmu średnioterminowego, który pozwala wynająć samochód na kilka miesięcy. Jeśli wiedzą Państwo, że auto po pewnym czasie przestanie być potrzebne lub planują zakup własnego samochodu, nie warto wypożyczać samochodu długoterminowo.

Z myślą o oszczędności i maksymalnym komfortowe, przygotowaliśmy wynajem średnioterminowy. Jeśli jednak chcą Państwo wypożyczyć samochód na czas nieokreślony, wystarczy wybrać długoterminowy wynajem samochodów, który również oferuje Państwu nasza wypożyczalnia. Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą wynajmu samochodów osobowych, busów i aut dostawczych, dostępnego na lotnisku Pyrzowice niedaleko Katowic. Wypożyczalnia samochodów Osek Rent a Car oferuje swoim klientom atrakcyjne warunki współpracy, błyskawiczny wynajem aut oraz atrakcyjne ceny wynajmu pojazdów.

 

Punkt wynajmu – lotnisko Katowice-Pyrzowice

ul. Transportowa 1
42-625 Pyrzowice
woj. śląskie

Tel.: +48 668 330 961
e-mail: biuro@awos24.pl
Nasza Wizytówka w Google+

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej