Wynajem samochodów Lotnisko Kraków

Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice to nie tylko jedno z największy lotnisk w Polsce. To także miejsce, w którym znajduje się punkt odbioru samochodów naszej wypożyczalni Osek Rent a Car. Połączenie tych dwóch miejsc zapewnia nam możliwość świadczenia najwyższego standardu usług w dziedzinie wynajmu samochodów w Krakowie. Nasza oferta dostępna jest niemal natychmiast po wyjściu z samolotu, co dla osób odwiedzających Kraków w celach biznesowych czy turystycznych jest niezwykle ważne.

Lokalizacja naszej wypożyczalni samochodów jest również atrakcyjna dla osób zamieszkujących w Krakowie lub prowadzących tutaj swój biznes. Oferujemy szybki, tani i bezproblemowy wynajem samochodów na lotnisku w Krakowie. Zapewniamy miłą i kulturalną obsługę oraz flotę, która pozwala na zaspokojenie najbardziej wygórowanych oczekiwań.

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Krakowie

Nasz krakowski oddział wypożyczalni samochodów Osek Rent a Car, oferuje swoim klientom kilkadziesiąt nowoczesnych, doskonale wyposażonych pojazdów, z niezbędnym pakietem ubezpieczeń oraz przeglądem technicznym i bieżącym serwisem. Na kierowców czekają auta miejskie, rodzinne, biznesowe, a także busy i samochody dostawcze. Wynajem auta na lotnisku może być doskonałą szansa na zwiedzanie miasta. Potencjał turystyczny Krakowa znany jest nie od dziś – także poza granicami kraju. Szeroka oferta i nowoczesna flota aut z naszej wypożyczalni sprawia, że turyści lądujący na krakowskich Balicach, mogą natychmiast skorzystać z wynajętego auta i przemieszczać się nim po mieście i regionie przez cały czas trwania swojego pobytu w Krakowie. Dzięki temu nie ogranicza ich rozkład kursowania komunikacji miejskiej czy brak połączeń w mniej popularnych kierunkach. Wszędzie można dojechać wynajętym samochodem!

Wynajmij auto Lotnisko Balice

Na lotnisku Balice w Krakowie istnieje możliwość wynajmu krótkoterminowego, średnioterminowego i długoterminowego. Ten ostatni jest najchętniej wybierany przez właścicieli firm oraz osoby, które chcą mieć w domu auto z nieograniczonym dostępem i nie martwić się o koszty i obowiązki związane z utrzymaniem auta. Naprawy, serwisy, przeglądy – wykonujemy my. Po stronie kierowcy leżą wyłącznie bieżące sprawy, takie jak tankowanie, mycie, wymiana płynów czy sprawdzanie ciśnienia w oponach.

 

Punkt wynajmu Kraków

Punkt Odbioru

Port Lotniczy Kraków-Balice

Mieczysława Medweckiego 1

32-083 Balice

tel.: +48 668 330 961

e-mail: biuro@awos24.pl
Nasza Wizytówka w Google+

Punkt Odbioru

31-043Krakówul. Stolarska 12

Nasza Wizytówka w Google+

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej