Wynajem aut – Lotnisko Pyrzowice

Polityka wypożyczalni samochodów Osek Rent a Car w zakresie dostępności oferowanych usług od lat się nie zmienia – zawsze pragniemy zagwarantować naszym klientom komfortowy dostęp do naszej oferty. Stąd lokalizacja naszych punktów przy głównych węzłach komunikacyjnych, takich jak dworce kolejowe czy lotniska. Nie inaczej jest w przypadku Katowic – zapraszamy do naszej siedziby, znajdującej się na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice. Czekają na Państwa nowoczesne, dobrze wyposażone samochody osobowe, dostawcze oraz busy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną oferta w zakresie wynajmu aut w obrębie lotniska w Pyrzowicach.

Katowice-Pyrzowice wypożyczalnia samochodów

Odległość dzieląca lotnisko Pyrzowice od centrum Katowic wynosi ok. 30 kilometrów. Nic więc dziwnego, że komunikacja samochodowa to najwygodniejsza forma dojazdu do stolicy województwa śląskiego. Goście, którzy przylatują na lotnisko mają możliwość natychmiastowego odbioru czekającego na nich samochodu, który zarezerwować można online.

Oferta jest atrakcyjna nie tylko dla mieszkańców innych państw, ale również dla wszystkich tych, którzy wybierają komunikację lotniczą między największymi polskimi miastami. Coraz częściej, Polacy podróżują samolotem z jednego do drugiego miasta, doceniając szybkość oraz wygodę takiej formy komunikacji. Dotyczy to zarówno delegacji biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Wynajmując auto w naszej wypożyczalni samochodów na lotnisku w Pyrzowicach, zyskują Państwo szybką i bezproblemową możliwość poruszania się po mieście.

Wypożycz auto i ciesz się komfortem

W trosce o zapewnienie najwyższego standardu obsługi naszych klientów, oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia auta na krótki, średni lub długi termin. Wszystkie opcje wynajmu proponowane przez naszą wypożyczalnię, dostępne są zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Udostępniane Państwu samochody zawsze znajdują się w doskonałym stanie technicznym i posiadają niezbędne pakiety ubezpieczeń, dzięki czemu podróżowanie nimi jest komfortowe i bezpieczne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej wypożyczalni w zakresie wynajmu i wypożyczania samochodów osobowych i dostawczych, dla firm i klientów indywidualnych.

 

Punkt wynajmu – Katowice

ul. Ligocka 103 budynek nr 1B
40-568 Katowice

Tel: +48 (32) 254 03 43
Mobile: +48 668 330 966
e-mail: katowice@awos24.pl
Nasza Wizytówka w Google+

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej