Wynajem aut – Pyrzowice

Nowoczesne, komfortowe, niezawodne – te 3 cechy w najlepszym stopniu opisują samochody, które nasza wypożyczalnia posiada w swojej ofercie. Osek Rent a Car z siedzibą w Katowicach dostarcza swoim klientom kompleksową usługę w zakresie wynajmu samochodów osobowych. W naszej ofercie znajda Państwo różne modele samochodów osobowych. Posiadamy następujące typy pojazdów:

  • hatchback,
  • sedan,
  • kombi,
  • SUV,
  • VAN,
  • busy i auta dostawcze.

Pyrzowice – wypożyczalnia samochodów

Lotnisko Pyrzowice jest miejscem, na terenie którego udostępniamy nasze samochody mieszkańcom Katowic i osobom, które odwiedzają to miasto. Nasza oferta nieustanie się poszerza, a już dziś jesteśmy w stanie zaoferować swoim klientom następujące możliwości wynajmu samochodów:

  • krótkoterminowe,
  • średnioterminowe,
  • długoterminowe.

 

Nasi klienci doceniają nasz profesjonalizm, doświadczenie oraz fakt, że cała procedura wynajmu samochodu w naszej wypożyczalni nie wymaga wielu formalności. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz elastyczny cennik, w którym każdy z naszych klientów znajdzie coś dla siebie. Oferowane przez nas auta posiadają różny standard, a ich ceny mogą różnić się w zależności od dodatkowego wyposażenia, czasu trwania wynajmu czy klasy samochodu. Jednak każde auto z naszej oferty to gwarancja niezawodności i doskonałego stanu technicznego. W swojej ofercie posiadamy wyłącznie bezpieczne i w stu procentach sprawne samochody osobowe, busy i auta dostawcze, z niskim przebiegiem i pakietem obowiązkowych ubezpieczeń.

 

Wynajem samochodów osobowych z naszej wypożyczalni aut pozwala cieszyć się niezależnością i wygodą, jaką zawsze daje własny samochód. Nie wymaga jednocześnie troski o naprawy i remonty, gdyż te bierze na siebie wypożyczalnia. Podobnie z ubezpieczeniem i przeglądem. Nic dziwnego, że liczba osób chętnych do skorzystania z tak atrakcyjnej oferty, ciągle wzrasta.

 

Rozbudowuje się także nasza flota, w której już teraz znajdą Państwo wiele nowoczesnych i funkcjonalnych samochodów na każdą okazję. Jeśli mieszkają Państwo w Katowicach lub planują przylot na lotnisko Pyrzowice, już teraz zachęcamy do rezerwacji wybranego samochodu online.

 

Punkt wynajmu – lotnisko Katowice-Pyrzowice

ul. Transportowa 1
42-625 Pyrzowice
woj. śląskie

Tel.: +48 668 330 961
e-mail: biuro@awos24.pl
Nasza Wizytówka w Google+

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej