Jak wynająć samochód w Poznaniu?

Łatwy i tani wynajem samochodów może być doskonałą alternatywą dla zakupu. Zwłaszcza w przypadku osób, które nie potrzebują auta na co dzień. Zarówno zakup, jak i leasing samochodu wiążą się z koniecznością zabezpieczenia znacznej ilości gotówki, przez co wynajem wydaje się być znacznie bardziej komfortowy. Jako profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Poznaniu, oferujemy naszym klientom możliwość szybkiego, taniego i bezproblemowego wynajmu aut osobowych i odstawczych, na krótki i długi termin. Nasza flota obejmuje kilkadziesiąt samochodów w różnych klasach, z których każdy charakteryzuje się wysokim komfortem, nowoczesnym wyposażeniem oraz najwyższymi standardami w zakresie bezpieczeństwa. Szczegółowe informacje na temat naszych pojazdów, znajdą Państwo w zakładce FLOTA. Umieściliśmy tam szczegółowe parametry wszystkich dostępnych w naszej ofercie samochodów na wynajem. Jeśli zamieszkują Państwo Poznań lub planują pobyt w tym mieście i chcą wypożyczyć auto do własnych celów, zachęcamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz stałą dostępność samochodów dla firm i osób prywatnych.

Jak wybrać auto na wynajem?

Z uwagi na wiele różnych czynników, wybór optymalnego samochodu dla naszych potrzeb powinien być odpowiednio przemyślany. Każdy z nas może potrzebować auta do różnych celów, dlatego tak istotne jest, by profesjonalna wypożyczalnia samochodów osobowych dysponowała możliwie najbardziej zróżnicowaną ofertą. W przypadku Osek Rent a Car tak właśnie jest. Z całą pewnością znajdą Państwo w naszej szerokiej gamie pojazdów, idealny samochód dla własnych celów. Pytanie o to, jak zamieramy wykorzystywać wynajęty samochód, powinno być punktem wyjścia do dalszych czynności. Jeśli potrzebujemy auta na rodzinną wycieczkę lub wyjazd z przyjaciółmi na weekend, najlepszy będzie SUV lub Van. W naszej ofercie posiadamy wiele modeli aut dla całej rodziny, idealnych na wakacyjne wyjazdy. Jeśli zaś potrzebują Państwo samochodu osobowego na wyjazd firmowy lub biznesowe spotkanie, warto pochylić się nad oferowaną przez nas możliwością wynajmu samochodów luksusowych. Posiadamy limuzyny, które doskonale sprawdzą się przy okazji wszelkich firmowych i biznesowych wyjazdów, odpowiednio podkreślą prestiż każdej firmy i urzekną Państwa swoją niezawodnością. Z kolei dla wszystkich tych, którzy chcą wynająć auto do przewozu towarów, przygotowaliśmy bogatą ofertę wynajmu busów i samochodów dostawczych.

Wynajem samochodów: Poznań – korzyści

Wypożyczając auto osobowe lub dostawcze na krótki lub długi termin, możemy naprawdę wiele zyskać. Przede wszystkim, mamy gwarancję wynajmu auta nowego, w doskonałym stanie technicznym. Wszystkie samochody znajdujące się w naszej flocie, to pojazdy nowoczesne, i regularnie serwisowane. Koszty serwisów, zmiany opon i eksploatacji przy wynajmie długoterminowym bierze na siebie wypożyczalnia. Podobnie jak wszelkie niezbędne pakiety ubezpieczeń, które zawarte są w cenie wynajmu auta.

Jak widać, korzystamy podwójnie:

  1. tanio wynajmujemy samochód,
  2. szybko załatwiamy formalności.

Kolejną zaletą wynajmu samochodu jest oczywiście komfort, jaki daje nam skorzystanie z usług wypożyczalni. Bez względu na to, czy potrzebujemy auta na jeden dzień, czy kilka miesięcy, a może na stałe, możemy wybierać w wielu oferowanych przez wypożyczalnię aut opcjach wynajmu.

Najpopularniejsze typy wypożyczeń, oferowanych przez naszą wypożyczalnię aut w Poznaniu, to:

W zależności od tego, która forma wynajmu będzie dla Państwa najkorzystniejsza, oferujemy możliwość skorzystania z każdej z nich. Tylko od Państwa zależy, czy interesuje Was tani wynajem samochodu dostawczego na dłuższy okres, czy jednodniowe wypożyczenie auta klasy premium na biznesowy wyjazd. Nasza wypożyczalnia gwarantuje atrakcyjne warunki współpracy oraz formalności ograniczone do minimum. Jeśli interesują Państwa szczegóły, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania związane z ofertą naszej poznańskiej wypożyczalni samochodów Osek Rent a Car.

Punkt wynajmu – Lotnisko Poznań Ławica

Port Lotniczy Poznań Ławica

ul. Bukowska 258
60-189Poznań

Tel: +48 784 559 508

+48 61 663 19 19
e-mail: poznan@awos24.pl

Nasza Wizytówka w Google+

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej