Wynajem samochodów – lotnisko Poznań

Od początku istnienia naszej wypożyczalni samochodów Osek Rent a Car, stawiamy rozwój i systematycznie poszerzamy naszą ofertę. Właśnie dlatego, jesteśmy w stanie wypożyczać samochody nie tylko mieszkańcom Poznania, ale także tym, którzy Poznań odwiedzają. W tym celu, oferujemy Państwu usługę wynajmu samochodów na lotnisku Ławica w Poznaniu. Stawiamy sobie za cel obecność i obsługę klientów na najważniejszych i największych polskich lotniskach, dlatego również na Ławicy nie mogło zabraknąć samochodów wypożyczanych przez Osek Rent a Car.

Zapewniamy atrakcyjne warunki wynajmu aut dla naszych klientów. Do Państwa dyspozycji jest kilkadziesiąt doskonale wyposażonych samochodów w różnych klasach, w wysokim standardzie. Nasza firma wypożycza auta zarówno na krótki, średni, jak i długi termin, dzięki czemu każdy, kto przylatuje na lotnisko Ławica, może cieszyć się komfortowym i nowoczesnym autem, przez cały czas trwania swojego pobytu w Poznaniu.

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Poznaniu

Międzynarodowy Port Lotniczy Poznań-Ławica, każdego roku obsługuje ponad milion pasażerów. Nic więc dziwnego, że znaczna ich część chce korzystać z możliwości wynajmu samochodu. Nasza wypożyczalnia nie tylko oferuje im taką możliwość, ale dodatkowo znajduje się bezpośrednio na terenie lotniska! Dzięki temu auto mogą otrzymać Państwo natychmiast po wyjściu z samolotu.

Wszystkie formalności związane z rezerwacją samochodu można wypełnić online, zaś w naszym oddziale po prostu odbiorą Państwo kluczyki do wybranego przez siebie samochodu. Oferowany przez naszą firmę wynajem samochodów na lotnisku Poznań-Ławica adresowany jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Dla nas nie ma znaczenia, czy odwiedzają Państwo Poznań w celach służbowych, prywatnych czy turystycznych, czy zostaną Państwo w mieście dzień, tydzień czy rok. Z całą pewnością zaproponujemy Państwu najbardziej korzystną ofertę wynajmu auta, dostosowaną do Państwa potrzeb.

Lotnisko w Poznaniu – wypożycz u nas samochód

W związku z powyższym nasi klienci mogą korzystać z niezwykle szerokiej oferty samochodów osobowych, dostawczych i busów, idealnie dostosowanych do Państwa potrzeb i zamierzeń. Dysponujemy nowoczesną, doskonale wyposażoną flotą nowych, komfortowych i bezpiecznych samochodów posiadających wszelkie niezbędne ubezpieczenia i naszą stałą obsługę serwisową. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

Punkt wynajmu – Lotnisko Poznań Ławica

Port Lotniczy Poznań Ławica

ul. Bukowska 258
60-189Poznań

Tel: +48 784 559 508

+48 61 663 19 19
e-mail: poznan@awos24.pl

Nasza Wizytówka w Google+

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej