Wynajem krótkoterminowy – Poznań

Ł»yjemy w świecie, w którym własny samochód gwarantuje nam komfort i niezależność, lecz paradoksalnie – wcale nie musimy go posiadać. Po co kupować samochód, skoro istnieje możliwość jego krótkoterminowego wynajmu? Wypożyczalnia Osek Rent a Car w swoim poznańskim oddziale posiada dla Państwa kilkadziesiąt nowoczesnych, doskonale wyposażonych samochodów, które dostępne są w opcji wynajmu krótkoterminowego. Opcja ta dedykowana jest wszystkim tym, którzy zamieszkują w Poznaniu lub Poznań odwiedzają.

Jeśli z auta korzystają Państwo sporadycznie, np. na wyjazd w celach biznesowych czy wypad na weekend ze znajomymi, nie ma najmniejszego sensu kupować samochodu. Wiąże się to wszak z jego bieżącym serwisowaniem, koniecznością opłacania ubezpieczenia, znalezienia garażu lub miejsca parkingowego. A wszystko to, by raz na jakiś czas wyjechać w podróż. Auto, nawet gdy nie jeździ, pochłania pieniądze. To prawda stara jak świat. Jeśli więc nie czują Państwo potrzeby posiadania własnego samochodu, oferta naszej wypożyczalni stoi dla Państwa otworem. Posiadamy szeroki wybór kompleksowo wyposażonych aut osobowych i dostawczych, które dostępne są praktycznie od ręki na wynajem krótkoterminowy. Opcja ta dedykowana jest również wszystkim tym, którzy odwiedzają Poznań w celach turystycznych, biznesowych czy naukowych i chcą mieć wygodne auto do swojej dyspozycji. W tym celu zlokalizowaliśmy nasz punkt wynajmu samochodów przy Porcie Lotniczym Ławica w Poznaniu. Komfortowa lokalizacja i atrakcyjne ceny wynajmu, to tylko niektóre zalety naszej oferty.

Poniższa tabela przedstawia niekwestionowane korzyści, płynące z wynajmu krótkoterminowego, w stosunku do posiadania własnego samochodu. Jesteśmy przekonani, że pozwoli ona przekonać Państwa, że warto korzystać z usług wypożyczalni Osek Rent a Car.

Obowiązki posiadacza auta Własny samochód Krótkoterminowy,wynajem w Osek Rent a Car
Organizacja napraw i serwisu NIE TAK
Brak kosztów
ubezpieczenia samochodu
NIE TAK
Obsługa wymiany opon NIE TAK
Auto zastępcze na cały okres
naprawy
NIE TAK
Możliwość wymiany samochodu NIE TAK
Brak nieprzewidzianych kosztów
(np. wymiana klocków, tarcz itp.)
NIE TAK
Brak utraty wartości
samochody, np. związane z kolizją, uszkodzeniem samochodu
NIE TAK

Przez wynajem krótkoterminowy w naszej wypożyczalni rozumiane jest wypożyczenie auta na okres 1-29 dni, czyli poniżej jednego miesiąca. Miesięczne wypożyczenie to już wynajem średnioterminowy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wszystkich pakietów wynajmu aut w wypożyczalni samochodów Osek Rent a Car w Poznaniu.

Punkt wynajmu – Lotnisko Poznań Ławica

Port Lotniczy Poznań Ławica

ul. Bukowska 258
60-189Poznań

Tel: +48 784 559 508

+48 61 663 19 19
e-mail: poznan@awos24.pl

Nasza Wizytówka w Google+

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej