Wynajem samochodów dostawczych – Poznań

Nowoczesny i funkcjonalny samochód dostawczy to niezbędny element wyposażenia dla większości firm. Bez względu na to, czy prowadzisz działalność w zakresie handlu, czy rozmaitych usług, posiadanie auta dostawczego pozwala na szybkie i komfortowe przewożenie zaopatrzenia lub niezbędnego sprzętu. Zakup samochodu dostawczego dla firmy stanowi spore obciążenie, szczególnie w przypadku nowo powstałych przedsiębiorstw, które dopiero wchodzą na rynek. W takiej sytuacji, znacznie bardziej opłacalny jest wynajem samochodu dostawczego. Rozwiązanie takie pozwala również w znaczny sposób minimalizować koszty związane z eksploatacją auta. Nie trzeba nikogo przekonywać, że regularne serwisowanie pojazdów firmowych stanowi kosztowny wydatek. Mając na uwadze ten oczywisty fakt, wiele firm rezygnuje z zakupu lub leasingu samochodu dostawczego, właśnie na rzecz wypożyczenia. Nie bez znaczenia jest fakt, że wiele wypożyczalni samochodowych w Poznaniu oferuje szeroki wybór nowoczesnych aut dostawczych, w atrakcyjnych cenach. Wypożyczalnia aut dostawczych i osobowych Osek Rent a Car wpisuje się w ten trend, oferując swoim klientom wiele nowych modeli samochodów dostawczych. Popularne dostawczaki świetnie sprawdzają się zarówno w mieście, jak i w trakcie dalekich wyjazdów. Nasze pojazdy to gwarancja niezawodności i podstawa sukcesu Twojej firmy.

Wypożyczalnia aut dostawczych

Jeśli obszarem, na którym prowadzisz swoją działalność gospodarczą, jest Poznań, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jako doświadczona wypożyczalnia samochodowa, możemy pochwalić się nowoczesną, doskonale wyposażoną flotą, która w sposób niezawodny i funkcjonalny przyczyni się do podniesienia jakości świadczonych przez Ciebie i Twoją firmę usług. Nasze busy i samochody dostawcze wypożyczamy zarówno na krótki, średni jak i długi termin. Jesteśmy otwarci także na klientów indywidualnych. Potrzebujesz auta dostawczego do jednorazowego przewiezienia większego ładunku? Planujesz przeprowadzkę lub zmianę biura i chcesz przetransportować swoje wyposażenie? Skontaktuj się z nami. W klasie busów i samochodów dostawczych posiadamy szeroki wybór aut o dużej ładowności. Stan techniczny naszych pojazdów jest bardzo dobry, a każdy samochód posiada obowiązkowe ubezpieczenia. Jeśli szukasz busa lub auta dostawczego na czas rozkręcenia własnego biznesu, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Stawiamy na nieustanny rozwój, poszerzając nasze możliwości. Na szczególną uwagę zasługują dostępne w naszej ofercie samochody dostawcze:

  • Opel Vivaro TDI,
  • Renault Traffic TDI.

Oferujemy komfortowe i przejrzyste pakiety usług związane z wypożyczaniem samochodów dostawczych. Nasze auta dostępne są zarówno w opcji wynajmu krótko-, jak i długoterminowego. Samochód dostawczy wypożyczany w naszym punkcie w Poznaniu to gwarancja wygodnej, profesjonalnej usługi oraz komfortu jazdy na najwyższym poziomie.

Punkt wynajmu – Lotnisko Poznań Ławica

Port Lotniczy Poznań Ławica

ul. Bukowska 258
60-189Poznań

Tel: +48 784 559 508

+48 61 663 19 19
e-mail: poznan@awos24.pl

Nasza Wizytówka w Google+

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej