Samochód zastępczy – Poznań

Nieprzyjemne zdarzenia drogowe, takie jak wypadki, kolizje czy stłuczki, mogą zdarzyć się każdemu z nas. Na polskich (i nie tylko polskich) drogach dochodzi do nich codziennie. W wielu przypadkach auta, które brały udział w kolizjach, nie są zdolne do kontynuowania jazdy, w efekcie czego ich właściciele, często nie z własnej winy, tracą pojazd, a tym samym możliwość poruszania się, nawet na kilka tygodni. W trosce o zapewnienie optymalnego komfortu, wypożyczalnia samochodów Osek Rent a Car w Poznaniu oferuje możliwość wynajmu samochodu zastępczego na czas remontu lub serwisu własnego auta. Pojazd zastępczy sfinansowany zostanie z ubezpieczenia OC sprawcy zdarzenia drogowego, więc jego wynajem nic nie będzie Państwa kosztował. Mało tego – oferujemy auto zastępcze w podobnej klasie, co samochód uszkodzony.

Biorąc pod uwagę liczbę i różnorodny standard naszych pojazdów, nie stanowi to dla nas większego problemu. Szczegółowe informacje dotyczące dostępnych samochodów, znajda Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce FLOTA.

Jak otrzymać Pojazd zastępczy?

Wypadek samochodowy, kolizja czy zderzenie same w sobie należą do sytuacji stresujących. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym priorytetem jest szybkie i bezproblemowe dostarczenie Państwu samochodu zastępczego. Jeśli na terenie Poznania lub w okolicach przytrafiła się Państwu nieprzyjemna sytuacja na drodze, czekamy na kontakt. Teraz, by otrzymać auto zastępcze z naszej oferty, wystarczy przedstawić nam:

  • numer szkody,
  • nazwę zakładu ubezpieczeniowego, w którym sprawca ma opłaconą polisę OC,
  • oświadczenie o kolizji lub numer rejestracyjny i nr polisy OC sprawcy
  • skan dowodu rejestracyjnego uszkodzonego auta.

Auto zastępcze – szybko i bezproblemowo

Oferta aut zastępczych w naszej wypożyczalni w Poznaniu adresowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do osób prowadzących działalność gospodarczą. Co szczególnie istotne, samochody zastępcze wynajmujemy bez kaucji oraz bez limitu kilometrów. Oznacza to że z naszego pojazdu zastępczego mogą Państwo korzystać do woli, w pełnym zakresie. Auto zastępcze przysługuje także kierowcom, którzy korzystali z wypożyczonego w Osek Rent a Car samochodu w ramach wynajmu krótkoterminowego, średnioterminowego lub długoterminowego. Wypożyczyłeś od nas pojazd, który ucierpiał w wypadku? Gwarantujemy Ci samochód zastępczy w tej samej klasie!

Punkt wynajmu – Lotnisko Poznań Ławica

Port Lotniczy Poznań Ławica

ul. Bukowska 258
60-189Poznań

Tel: +48 784 559 508

+48 61 663 19 19
e-mail: poznan@awos24.pl

Nasza Wizytówka w Google+

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej