Wynajem aut – Kraków

Będąc jednym z najpopularniejszych polskich miast, Kraków nieustannie się rozwija, zarówno na płaszczyźnie naukowej, turystycznej, jak i biznesowej i kulturalnej. Coraz większe znaczenie Krakowa nie tylko w Polsce, ale także w Europie sprawia, że stolica Małopolski odwiedzana jest przez liczne grono turystów, inwestorów, naukowców i artystów. Klimat w Krakowie sprzyja do realizowania się w najróżniejszych obszarach, podobnie jak nowoczesna infrastruktura miasta. Nasza profesjonalna wypożyczalnia samochodów pragnie być jej częścią, oferując mieszkańcom Krakowa i gościom możliwość taniego i łatwego wynajmu samochodów osobowych, dostawczych i busów, zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Siedziba naszej firmy znajduje się przy ulicy Medwieckiego 1 w Balicach. Nieprzypadkowo, funkcjonujemy na terenie Portu Lotniczego Balice, będącego jednym z największych i najważniejszych polskich lotnisk. Nasza oferta adresowana jest zarówno do wszystkich tych, którzy Kraków zamieszkują, jak i tych, którzy go odwiedzają. Wybór najdogodniejszej lokalizacji, zaspokajającej oczekiwania obu grup naszych potencjalnych klientów, był więc dla nas kwestią priorytetową.

Wypożyczalnia samochodów osobowych Kraków

W ofercie naszej wypożyczalni w Krakowie znajdą Państwo nowoczesne, komfortowe i doskonale wyposażone samochody osobowe, dostawcze, busy oraz wiele innych aut, idealnych doi jazdy miejskiej, jak i długich, rodzinnych wyjazdów.

  • Marzy Ci się wyjazd na wakacje w gronie najbliższych? Wybierz jeden z komfortowych SUV-ów, które dostępne są w naszej wypożyczalni.
  • Potrzebujesz busa do jednorazowego przewozu ładunków? Oferujemy szeroki wybór aut dostawczych, którymi szybko i sprawnie przewieziesz większe zakupy, meble czy sprzęt ogrodowy.
  • Szukasz komfortowej limuzyny do firmowego wyjazdu? Sprawdź dostępne modele aut klasy Premium.
  • Potrzebujesz auta na kilka dni? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę średnioterminowego wynajmu samochodów.
  • Potrzebujesz szybko auta zastępczego na czas naprawy uszkodzonego samochodu? Skorzystaj z naszej oferty.

Wynajem samochodu w Krakowie łatwo i tanio

Wymienione wyżej usługi stanowią zaledwie niewielką część z bogatej gamy możliwości, jakie daje Ci nasza oferta. Jako doświadczona wypożyczalnia samochodów, szczególny nacisk kładziemy na personalizację naszych usług i dostosowanie oferty do wymagań naszych klientów. Dzięki temu możesz być pewien, że w naszej kolekcji znajdziesz auto idealne dla siebie i będziesz mógł wypożyczyć je na tak długo, jak długo chcesz.

Wszystkie wypożyczane przez nas samochody osobowe i dostawcze posiadają niezbędny pakiet ubezpieczeń, dzięki czemu poruszanie się nimi jest możliwe natychmiast po wypożyczeniu. Decydując się na wynajem długoterminowy, przedłużenie ubezpieczenia, podobnie jak innymi kwestiami związanymi a eksploatacją auta, zajmuje się wypożyczalnia. Po stronie klienta jest wyłącznie bieżące użytkowanie: sprawdzanie stanu powietrza w oponach, wymiana płynów eksploatacyjnych czy tankowanie paliwa. Na życzenie naszych klientów, podstawiamy samochody także w centrum Krakowa, dzięki czemu korzystanie z naszych usług staje się jeszcze wygodniejsze. W zakresie wynajmu aut charakteryzują nas nie tylko atrakcyjne ceny, ale również najwyższy standard. W związku z tym, dysponujemy doskonale wyszkoloną kadrą, która udzieli Państwu odpowiedzi na najbardziej szczegółowe pytania. Nasi pracownicy, doradzą Państwu i pomogą wybrać optymalny samochód dla Państwa potrzeb, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wszystkie auta znajdujące się w naszej ofercie, to pojazdy nowe, o niewielkim przebiegu, w stu procentach sprawne technicznie. Tylko w tej sposób możemy zapewnić Państwu optymalny komfort korzystania z naszych usług, z czego jako wypożyczalnia samochodów z wieloletnim stażem, doskonale zdajemy sobie sprawę.

Mając na uwadze Państwa wygodę, wszystkie formalności można u nas załatwić online, a kluczyki do samochodu odebrać w punkcie odbioru samochodów na lotnisku Balice. Bez względu na formę wynajmu, pozwala to naszym klientom zaoszczędzić czas i pieniądze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Punkt wynajmu  Kraków

Punkt Odbioru

Port Lotniczy Kraków-Balice

Mieczysława Medweckiego 1

32-083 Balice

tel.: +48 668 330 961

e-mail: biuro@awos24.pl
Nasza Wizytówka w Google+

Punkt Odbioru

31-043Krakówul. Stolarska 12

Nasza Wizytówka w Google+

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej