Wypożyczalnia busów Kraków

Dążąc do zapewnienia optymalnej oferty dla swoich krakowskich klientów, wypożyczalnia samochodów Osek Rent a Car oferuje wynajem busów i samochodów dostawczych na atrakcyjnych warunkach.

Wynajmując busa w naszej firmie, możesz liczyć na:

  • atrakcyjne warunki cenowe wynajmu,
  • dostęp do nowoczesnych aut o niskim przebiegu,
  • dużą pojemność naszych busów,
  • możliwość wynajmu na kilka dni lub wypożyczenia długoterminowego.

Posiadanie busa w firmie dostarczającej różne usługi stanowi dziś standard. Wielu przedsiębiorców wybiera jednak wynajem busów, nie chcąc przeznaczać dużej kwoty na zakup czy leasing busa. A to właśnie środki finansowe stanowią najczęstszy problem wszystkich tych, którzy rozwijają dopiero własny biznes. Czy zatem dziwić może fakt, że nie każdy chce wydać kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy złotych na zakup busa? Długoterminowy wynajem będzie w tym przypadku nie tylko tańszy i bardziej opłacalny, ale także korzystniejszy pod względem eksploatacyjnym. Utrzymanie samochodu kosztuje i wymaga czasu. Wynajmując busa z naszej wypożyczalni, wystarczy poinformować nas o chęci zmiany opon lub doposażenia auta, a my zajmiemy się wszystkim.

Wynajem busów w Krakowie

Wynajem busa na firmę wiąże się często z ryzykiem, spowodowanym awarią, wypadkiem czy innym zdarzeniem, które wyklucza pojazd z użytkowania. Dla każdego przedsiębiorcy, unieruchomione auto oznacza przestoje w pracy i straty finansowe. Klienci korzystający z usług naszej wypożyczalni, takiego problemu nie mają. Jeśli wypożyczasz u nas busa, który ulegnie awarii, natychmiast podstawiamy Ci auto zastępcze w tej samej klasie, bez limitu kilometrów! Doskonale wiemy, że czas to pieniądz, dlatego dbamy o to, aby w jak największym stopniu minimalizować przestoje i koszty z nimi związane.

Nasza wypożyczalnia busów wyposażona jest w nowoczesne, przystosowane do pracy busy i auta dostawcze. Swoje usługi świadczmy firmom, które wykonują przewozy towarów lub osób, gdyż dysponujemy pojazdami do obu rodzajów transportu. Opel Vivaro czy Renault Trafic to tylko niektóre z naszych licznych propozycji wynajmu busów. Zakładasz firmę przewozową? Łšwiadczysz usługi przewozu osób? Chcesz zapewnić pracownikom dojazd do miejsca pracy? Sprawdź naszą ofertę wypożyczalni busów w Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie pojazdami i polecamy nasze usługi.

 

Punkt wynajmu Kraków

Punkt Odbioru

Port Lotniczy Kraków-Balice

Mieczysława Medweckiego 1

32-083 Balice

tel.: +48 668 330 961

e-mail: biuro@awos24.pl
Nasza Wizytówka w Google+

Punkt Odbioru

31-043Krakówul. Stolarska 12

Nasza Wizytówka w Google+

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej