Samochód zastępczy Kraków

Możliwość bezgotówkowego wynajęcia pojazdu w doskonałym stanie technicznym, to nie przywilej, a pełne prawo każdego uczestnika ruchu drogowego. Niestety, nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, z faktu, że dostęp do samochodu zastępczego należy się każdemu uczestnikowi wypadku, który zmuszony był oddać swój pojazd do serwisu na czas usunięcia usterki. Jednak wypożyczalnia samochodów Osek Rent a Car idzie jeszcze dalej i w celu zapewnienia optymalnego komfortu swoich klientów oferuje im samochód zastępczy bez względu na powód utraty własnego pojazdu. Nieaktualny przegląd techniczny, zbita szyba, zbyt wysoka emisja spalin czy zatrzymanie dowodu rejestracyjnego – dla nas nie jest ważne, dlaczego nie możesz jeździć swoim samochodem. Zdecydowanie ważniejsze jest zapewnienie Ci komfortowego auta zastępczego w atrakcyjnej cenie.

Auto zastępcze Kraków

Wynajem pojazdów zastępczych stanowi coraz częstszą usługę, świadczoną przez naszą wypożyczalnię na terenie Krakowa. Obok wynajmów krótko i długoterminowych, to właśnie samochód zastępczy interesuje naszych klientów najbardziej. Właśnie dlatego, poszerzamy swoją flotę, systematycznie wprowadzając do niej nowe pojazdy. Oferujemy samochody zastępcze bez limitu kilometrów, w nienagannym stanie technicznym. Nasza oferta adresowana jest nie tylko do firm, ale również do klientów indywidualnych. Zapewnimy Państwu auto zastępcze na tak długi okres, jak wymagać będzie tego naprawa lub serwis Państwa auta.

Pojazd zastępczy szybko i bezproblemowo

Oferując nowoczesne i komfortowe auto zastępcze, nasza wypożyczalnia samochodów zapewnia bogatą gamę pojazdów oraz atrakcyjne warunki wynajmu. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie wielokrotnie okazywały się pomocne w procesie przyznawania auta zastępczego. Jeśli chcesz cieszyć się sprawnie i szybko otrzymanym pojazdem zastępczym, skorzystaj z naszych usługi zapoznaj się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej. Na terenie Krakowa nietrudno o stłuczkę lub uszkodzenia auta. Nasza wypożyczalnia stanowi gwarancję i pewność, że nawet jeśli spotka Cię nieprzyjemne zdarzenie na drodze nie stracisz możliwości płynnego poruszania się samochodem.

 

Punkt wynajmu Kraków

Punkt Odbioru

Port Lotniczy Kraków-Balice

Mieczysława Medweckiego 1

32-083 Balice

tel.: +48 668 330 961

e-mail: biuro@awos24.pl
Nasza Wizytówka w Google+

Punkt Odbioru

31-043Krakówul. Stolarska 12

Nasza Wizytówka w Google+

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Warszawa Airport

ul. Żwirki i Wigury 2B
tel. +48 668 332 035
warszawa@osekrent.pl

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej