Wynajem aut – Gliwice

Nasza wypożyczalnia samochodów Osek Rent a Car za jeden z głównych celów swojej polityki stawia sobie obecność we wszystkich strategicznych i ważnych regionach naszego kraju. W związku z tym nie mogło zabraknąć nas również na Śląsku, gdzie bije serce polskiego przemysłu wydobywczego. Oferujemy swoje usługi mieszkańcom całej aglomeracji górnośląskiej, a nasza siedziba znajduje się w Gliwicach, tuż obok budynku dworca kolejowego, przy ulicy Bohaterów Getta Warszawskiego. Oferta naszej wypożyczalni w zakresie wynajmu aut obejmuje szeroki wybór nowoczesnych, doskonale wyposażonych i funkcjonalnych samochodów osobowych, dostawczych i busów. Dzięki temu możemy obsługiwać zarówno indywidualnych klientów, jak i firmy z Gliwic. Mając na uwadze komfort naszych klientów, oferujemy:

 • krótkoterminowy wynajem samochodów – usługa ta adresowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie dostęp do samochodu tylko wtedy, kiedy go potrzebują. Wynajem krótkoterminowy trwa od 1 do 29 dni, dlatego świetnie sprawdzi się zarówno podczas wyjazdów z rodziną, jak i biznesowych delegacji. A może potrzebujesz większego samochodu, aby przewieźć ładunek? Nasza profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Gliwicach oferuje Ci zatem możliwość wypożyczenia busa w opcji wynajmu krótkoterminowego;
 • średnioterminowy wynajem samochodów – usługa adresowana jest do wszystkich tych, którzy potrzebują samochodu na średni okres – np. na kilka miesięcy. Jeśli na terenie Gliwic mają Państwo kontrakt do zrealizowania, Wasza firma ma tutaj do wykonania prace budowlane lub po prostu przeprowadzają się Państwo tu na pewien czas, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy wynajem aut solidnie i tanio;
 • długoterminowy wynajem aut – oferta przygotowana z myślą o tych, którzy z różnych powodów nie chcą decydować się na zakup własnego auta, a mimo to, pragną cieszyć się dostępem do samochodu w każdym momencie. Dla nas nie ma znaczenia, czy potrzebują Państwo kompaktowego auta do jazdy po mieście, eleganckiej limuzyny do biznesowych wyjazdów czy pojemnego busa do przewożenia ludzi i ładunków. Nasza wypożyczalnia samochodów w Gliwicach jest doskonale wyposażona i z pewnością znajdą Państwo tu auto idealne dla siebie i swoich potrzeb.

 

Tania wypożyczalnia samochodów Osek Rent a Car w Gliwicach

Oferta naszej wypożyczalni samochodów znajduje się na naszej stronie internetowej. W zakładce FLOTA znajdą Państwo wszystkie dostępne u nas samochody osobowe i dostawcze, które wypożyczamy tanio, szybko i solidnie. Warto dodać, że wynajmujemy wyłącznie nowe, doskonale wyposażone pojazdy, których najwyższa jakość oraz niezawodność wielokrotnie zostały docenione przez naszych klientów oraz specjalistów. Nasza wypożyczalnia oferuje Państwu auta z niskim przebiegiem, w stu procentach sprawne techniczne i ubezpieczone. Jakie korzyści odnoszą osoby zamieszkujące Gliwice, jeśli skorzystają z naszych usług? Oto najważniejsze:

 • nowoczesne i komfortowe samochody,
 • opłacone pakiety ubezpieczeń,
 • tanie ceny wynajmu,
 • dodatkowe wyposażenie,
 • jasne i przejrzyste zasady,
 • możliwość otrzymania auta zastępczego,
 • wynajem samochodów dla firm i klientów indywidualnych,
 • różne formy wynajmu samochodów, dogodne dla klienta.

 

Wynajem aut zastępczych – Gliwice

Na terenie Gliwic oferujemy również możliwość uzyskania samochodu zastępczego. Jeśli Państwa auto ucierpiało w wypadku i przebywa w remoncie lub naprawie, oferujemy sprawny i komfortowy samochód zastępczy, finansowany z OC sprawcy wypadku lub kolizji. Takie rozwiązanie gwarantuje, że nasza wypożyczalnia samochodów nie zostawi Państwa w potrzebie. Procedura uzyskania samochodu zastępczego jest łatwa i nie wymaga żadnych dodatkowych opłat, kaucji, itp. Auta zastępcze nie posiadają również limitu kilometrów, dzięki czemu korzystanie nich stanowi gwarancję niezależności i komfortu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z oddziałem naszej wypożyczalni w Gliwicach. Gwarantujemy miłą i kompetentną obsługę, która z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania, związane z wynajmem samochodów osobowych i dostawczych na terenie Górnego Śląska.

 

Punkt wynajmu – Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
44-100Gliwice

Tel: +48 668 330 966
e-mail: katowice@awos24.pl

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej