Wynajem samochodów dostawczych – Gliwice

Komfortowy, funkcjonalny i niezawodny – taki naszym zdaniem powinien być samochód dostawczy, bez względu na to, czy użytkowany jest przez firmy czy klientów indywidualnych. Mając na uwadze ten oczywisty fakt, wypożyczalnia samochodów Osek Rent a Car pragnie przedstawić Państwu korzyści płynące z wynajmu samochodów dostawczych z naszej oferty.

Zapewniamy szeroki wybór nowoczesnych aut dostawczych, które doskonale sprawdzają się w przewożeniu różnego rodzaju ładunków. Nasze dostawczaki, stanowią bezcenne wsparcie dla wszystkich tych, którzy zamieszkują Gliwice lub na terenie tego miasta prowadzą swoją działalność gospodarczą. Każdy z naszych samochodów dostawczych, wypożyczamy na dowolny termin. Oferujemy trzy formy wynajmu samochodów dostawczych:

  • krótkoterminowy
  • średnioterminowy
  • długoterminowy

Wszystkie samochody dostawcze, które wynajmujemy naszym klientom, to pojazdy nowoczesne, doskonale wyposażone, z pakietem niezbędnych ubezpieczeń. W zależności od pory roku, auta posiadają opony letnie lub zimowe, dzięki czemu użytkownik pojazdu nie musi martwić się o zmianę opon. Jeśli wybiorą Państwo wynajem długoterminowy, wystarczy zgłosić nam zamiar wymiany, a nasza wypożyczalnia zajmie się wszystkimi formalnościami.

Wynajmując samochody dostawcze w naszej firmie, klienci z Gliwic oraz okolicznych miast, mogą być spokojni także o ubezpieczenie pojazdów. Nasza wypożyczalnia oddaje w Państwa ręce auta kompletne, z opłaconym pakietem ubezpieczeń AC, OC, NNW.

Tania wypożyczalnia samochodów dostawczych – Gliwice

Dla naszych klientów działamy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy akurat będzie potrzeba wynajmu samochodu. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, i właśnie dlatego, nasz profesjonalny wynajem samochodów w Gliwicach jest zawsze do Państwa dyspozycji. Oferujemy konkurencyjne ceny wynajmu dostawczaków, które nie tylko stanowią dla nas świetną reklamę, ale wymiernie pomogą Ci obniżyć koszty związane z utrzymywaniem auta dostawczego w swojej firmie.

 

Punkt wynajmu – Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
44-100Gliwice

Tel: +48 668 330 966
e-mail: katowice@awos24.pl

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej