Wynajem busów – Gliwice

Rozwijasz firmę na terenie Gliwic? Chcesz przewozić większe ładunki i poszukujesz samochodu przystosowanego do przewozu towarów? A może potrzebujesz wygodnego i komfortowego busa do przewozu osób? Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby i zamierzenia, wypożyczalnia samochodów Osek Rent a Car oferuje Ci najlepsze warunki wynajmu busów na terenie Gliwic. Swoją ofertę adresujemy zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie wynajmu aut dostawczych oraz busów dla firm. Praktyka pokazuje, że wypożyczenie busa jest dla firmy znacznie bardziej opłacalne niż jego zakup lub leasing. Mając na uwadze brak ukrytych opłat, możliwość wypowiedzenia umowy w dowolnym momencie, gwarantowany samochód zastępczy, czy brak konieczności zamrożenia środków na koncie, wynajem busów staje się nie tylko najbardziej opłacalną, ale także najłatwiejszą opcją pozyskania samochodu dostawczego dla swojej firmy.

Gdzie wypożyczyć busa w Gliwicach?

Osek Rent a Car to profesjonalna wypożyczalnia samochodów, obecna w największych polskich miastach. Na terenie Gliwic, znajdziesz nas w bezpośrednim sąsiedztwie budynku dworca kolejowego. Doskonała lokalizacja oraz szeroki wybór samochodów osobowych i busów w naszej wypożyczalni sprawiają, że nasza firma cieszy się wielkim powodzeniem zadowolonych klientów, którzy – tak samo jak my – cenią sobie sprawne, nowoczesne i funkcjonalne samochody. Busy wynajmujemy krótko-, średnio- oraz długoterminowo, dlatego wynajem w naszej wypożyczalni można dostosować od swoich potrzeb. O zaletach takiego rozwiązania nie trzeba wspominać – po prostu wypożyczasz samochód na tyle, na ile chcesz, z możliwością przedłużenia umowy.

Tanie busy na wynajem – Gliwice

W trosce o sprawną i komfortową obsługę naszych klientów, stawiamy na minimum formalności. Auto mogą Państwo zarezerwować online, korzystając z naszej strony internetowej. Znajduje się tam również oferta wynajmu busów. Szczególnie polecamy auta takie jak Opel Vivaro czy Renault Traffic. Nowoczesne wyposażenie, niski przebieg, możliwość przewozu osób i towarów. Korzystając z rezerwacji online, kluczyki do wybranego busa odbiorą Państwo w naszym oddziale w Gliwicach. Życzymy szerokiej drogi!

 

Punkt wynajmu – Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
44-100Gliwice

Tel: +48 668 330 966
e-mail: katowice@awos24.pl

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej