Samochód zastępczy Gliwice

Kierowcy znają wiele przypadków, w których można utracić dostęp do własnego samochodu. Najczęstszym z nich jest oczywiście konieczność oddania auta do serwisu, jednak mogą zdarzyć się różne inne przyczyny, takie jak brak aktualnego przeglądu technicznego czy zatrzymanie dowodu rejestracyjnego.

W takich przypadkach, przyda się samochód zastępczy. Sprawny, niezawodny i komfortowy, pozwalający cieszyć się stałym, nielimitowanym dostępem do auta, przez cały czas trwania remontu własnego pojazdu. Auta zastępcze, które oferujemy na terenie Gliwic to nowoczesne i odpowiednio wyposażone samochody z kompletnym pakietem ubezpieczeń. Dzięki szerokiej ofercie, nasi klienci mogą wybierać pomiędzy:

  • autami kompaktowymi, idealnymi do jazdy po mieście,
  • luksusowymi limuzynami na firmowe wyjazdy i biznesowe delegacje,
  • rodzinnymi Busami, idealnymi na weekendowe wyjazdy za miasto.

Pojazd zastępczy to samochód, dzięki któremu wielu kierowców odzyskuje płynność i może swobodnie poruszać się w czasie naprawy własnego samochodu.

Auto zastępcze – Gliwice

Z usług naszej profesjonalnej wypożyczalni Rent a Car w Gliwicach w zakresie pojazdów zastępczych mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy, które prowadzą działalność gospodarczą. W przypadku kolizji drogowych lub wypadków, finansowanie samochodu zastępczego pokrywane jest z OC sprawcy zdarzenia drogowego. Po przesłaniu do naszej firmy w Gliwicach kilku dokumentów, rozpoczynamy procedurę przydzielenia samochodu zastępczego. Jest ona szybka i bezproblemowa, dzięki czemu równie szybo mogą Państwo cieszyć się pojazdami zastępczymi.

Nasza wypożyczalnia to gwarancja solidności oraz konkurencyjnych cen, które stawiają naszą firmę w gronie najpopularniejszych wypożyczalni samochodów w Gliwicach. Szczególną wagę przykładamy do zapewnienia najwyższego standardu obsługi naszych klientów. Nasi pracownicy z przyjemnością wytłumaczą wszystkie zasady wynajmu, które znajdą Państwo także na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat aut zastępczych, dostępnych w naszej wypożyczalni na terenie Gliwic.

Jeśli wynajmują Państwo u nas samochód w ramach wynajmu średnioterminowego lub długoterminowego, również oferujemy Państwu auto zastępcze. Zapewniamy samochód w tej samej klasie, w której wypożyczyli Państwo auto.

 

Punkt wynajmu – Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
44-100Gliwice

Tel: +48 668 330 966
e-mail: katowice@awos24.pl

Zarezerwuj samochód

Miejsce wynajmu

Data

Godzina

Miejsce zwrotu

Data

Godzina

Kupon rabatowy

 

Katowice

ul. Ligocka 103/ Budynek 1B
tel. +48 668 330 966
katowice@awos24.pl

Katowice - Pyrzowice

ul: Transportowa 2
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice
tel: +48 668 330 961
biuro@awos24.pl

Wrocław

ul. Graniczna 190
Port Lotniczy Wrocław
tel. +48 533 333 984
wroclaw@awos24.pl

Poznań

ul. Bukowska 285
Port Lotniczy Poznań Ławica
tel: +48 784 559 508
mail: poznan@awos24.pl

Kraków

ul. Medweckiego 1
Port Lotniczy Kraków-Balice
tel: +48 668 330 961
mail: biuro@awos24.pl

Gliwice

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
Dworzec PKP
tel: +48 668 330 966
mail: katowice@awos24.pl

zobacz na blogu

Odbierz kupon rabatowy!

zobacz więcej